Cudowna dieta Rebel Wilson?

Rebel Wilson wyznała, że zdecydowała się przejść na dietę wysokobiałkową, która wywołała u niej zachwycające rezultaty.

- Przed dietą jadłam około trzech tysięcy kalorii dzienne przez większość dni, a ponieważ były to zwykłe węglowodany, ciągle czułam się głodna. Teraz przestawiłam się na dietę wysokobiałkową, co było dużym wyzwaniem, ponieważ nigdy nie jadłam dużej ilości mięsa. Jem pierś z kurczaka, ryby i łososia – opowiada o swojej przemianie 40-latka. Przyznaje także, że pozwala sobie na drobne cheat days, będące dniami, kiedy nie katujemy się dietą, ale decydujemy się zjeść coś niezdrowego. Wówczas pozwala sobie nawet zamówić fast food, ale jak sama mówi, w tym momencie je już połowę tego, co zjadłabym przed dietą.

Zobacz też: Jak schudnąć 5 kg w MIESIĄC: nie musisz się męczyć na siłowni!

Rebel Wilson podkreśla, jak ważna jest miłość do samej siebie

Komiczka Rebel Wilson wyznaje, że czas odpoczynku, wynikający z pandemii koronawirusa i przymusowej kwarantanny pozwolił jej lepiej zadbać o samą siebie. Jak aktorka, jednym z powodów jej nadmiernych kilogramów był niekończący się stres, związany z pracą zawodową:

- Myślę, że często zajadałam stres i to, że nie czułam się wystarczająca. Wszystko sprowadza się do poczucia własnej wartości i miłości do samej siebie.

Zobacz też: Wspiera odchudzanie, polepsza stan włosów i cery, wzmacnia odporność. Sposób stosowany od wieków powraca!

Rebel Wilson. Nowa ja, nowa miłość?

Rok 2020 mimo, że dla większości z nas nie kojarzy się zbyt dobrze, jest wyjątkowo udany dla Rebel Wilson. Australijka nie dość, że przeszła zachwycającą metamorfozę, to jeszcze ma nowego chłopaka! Wiele osób uważa, że jej związek z amerykańskim aktorem Jacobem Bushem rozpoczął się, dzięki schudnięciu i zmiany sylwetki 40-latki. Na łamach E! News, aktorka zaprzecza tym plotkom:

Niektórzy ludzie w mediach społecznościowych mówią:„No cóż, schudłaś, a później znalazłaś gorącego chłopaka" Chce im powiedzieć, że tak naprawdę umawiałam się z Jacobem, kiedy też byłam najcięższa. Więc to nie tak, że nagle straciłam na wadze, a potem poznałam gorącego chłopaka - tak to nie działa, że chudniesz i znajdujesz miłość – opowiada Rebel Wilson