Dotyczy to zwłaszcza specjalistycznego sprzętu medycznego - przy wyborze tych, często bardzo kosztownych urządzeń biorę pod uwagę wiele czynników t.j. skuteczność ale także to, czy zakresem swoich możliwości zainteresują wystarczająco dużą grupę naszych Pacjentów. 

Wśród urządzeń, które okazały się dobrą inwestycją i mocnym wsparciem naszej strategii biznesowej, są QuadroStar Pro Yellow oraz Liftera Advance. Oba pracują w naszych gabinetach już od kilku sezonów, ciesząc się niesłabnącą popularnością. 

QuadroStar Pro Yellow to laser najlepiej sprawdzający się w leczeniu zmian naczyniowych – jednej z najczęstszych przyczyn wizyt w gabinetach dermatologów. Jego najważniejszą zaletą w tym kontekście jest precyzyjnie dostosowana do tych zmian długość fali. 577 nm to wartość, dla której absorpcja energii przez hemoglobinę jest największa i aż o 40% większa niż w przypadku laserów zielonych.

Ważną zaletą tego urządzenia – istotną dla precyzji i bezpieczeństwa zabiegów – jest skaner zabiegowy, wyposażony w funkcję chłodzenia kontaktowego o regulowanej intensywności, co poprawia komfort pacjenta i zabezpiecza termicznie naskórek. To właśnie wysoka skuteczność urządzenia w leczeniu bardzo powszechnych zmian chorobowych oraz wysoki komfort i precyzja zabiegu w dużej mierze decydują o dużym zainteresowaniu zabiegami.

W przypadku urządzenia Lifetera Advance o sukcesie decyduje wszechstronność oraz znakomite – w wielu przypadkach widoczne niemal natychmiast – rezultaty. Liftera Advance to urządzenie wykorzystujące skoncentrowane ultradźwięki wysokiej częstotliwości (HIFU) do nieinwazyjnego liftingu i modelowania okolic twarzy, szyi i ciała. Zastosowano tutaj nowatorską Technologię Dyfuzji Termalnej, przyspieszającą przebudowę kolagenu poprzez silne, równomierne podgrzewanie włókien kolagenowych w warstwie skóry właściwej.

Efekt liftingu jest błyskawiczny, dwie głowice – liniowa i punktowa – doskonale się uzupełniają, sprawiając, że urządzenie jest idealnym wyborem zarówno dla osoby zainteresowanej liftingiem okolicy oka, jak i kogoś pragnącego wymodelować uda czy ramiona.   

Oba urządzenia świetnie wpisują się w strategię biznesową Juweny, rozwiązując problemy dużej grupy naszych pacjentek i pacjentów w sposób skuteczny i bezpieczny. 


Lek. med. Krystyna Pawełczyk-Pala

Więcej informacji o produktach znajdziecie na 
https://novagroup.pl/