Tłuszcz zyskał złą sławę zarówno jeśli chodzi o nasze ciała jak i dietę. Dlatego staramy się ograniczać jego obecność w naszym życiu, co jednak nie zawsze nam wychodzi. Nawet przy zdrowej diecie możemy zaobserwować pewne partie ciała, z których nie jesteśmy w stanie spalić dodatkowych centymetrów nawet ćwiczeniami. Sławetna "oponka", "pelikany" czy "bryczesy" to doskonałe przykłady.Ciężko je zgubić nawet w trakcie drakońskich diet i wylewania siódmych potów. W takiej sytuacji warto skorzystać z dobrodziejstw liposukcji. Ta sprawdzona i skuteczna metoda pomoże nam wymodelować ciało, a dzięki nowości na polskim rynku – urządzeniu VibraSat Pro – przekonamy się, że nasz tłuszcz może nam zaoferować wiele korzyści!

 Tłuszcz dla urody

W trakcie liposukcji lekarz zredukuje wybrane przez ciebie obszary ciała, powodując widoczne zmniejszenie obwodów w tych rejonach. Odessana tkanka tłuszczowa, dzięki najnowszemu osiągnięciu niemieckiej firmy MollerMedical, może zostać od razu wykorzystana na twoją korzyść. Jak? Stanowi ona bowiem doskonały i bezpieczny, a co najważniejsze kompatybilny biologicznie z twoim organizmem wypełniacz. "Przeszczep tłuszczu pacjenta otwiera przed lekarzem nowe możliwości zabiegowe polegające na uzupełnianiu ubytków jakie w naturalny sposób z biegiem lat pojawiają się pod naszą tkanką podskórną oraz na powiększaniu pożądanych obszarów przy zmniejszeniu ryzyka wystąpienia skutków ubocznych np: alergii. " – mówi dr Magdalena Potembska- Eberhardt, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej. W ten sposób dzięki VibraSat Pro można od razu poddać powiększeniu takie partie ciała jak m.in: biust, pośladki czy policzki. A to wszystko w trakcie jednego zabigu.


 

VibraSat Pro – liposukcja i przeszczep tkanki w jednym zabiegu 

Najnowsze urządzenie, z którego możecie skorzystać w warszawskiej klinice Femmed stanowi połączenie liposukcji, modelowania sylwetki oraz przeszczepiania tkanki tłuszczowej. O tym jak działa VibraSat Pro opowiada dr Magdalena Potembska- Eberhardt: "urządzenie łączy wibracje z podciśnieniem zapewniając nową jakość zabiegu liposukcji. Dzięki nowoczesnej technologii w sposób niezwykle delikatny, a jednocześnie jednorodny pobiera się tkankę tłuszczową pacjenta. Lekarz może w dowolny sposób modelować sylwetkę poprzez usuwanie niechcianych centymetrów i jednocześnie np: wypełnić piersi pozyskaną tkanką tłuszczową. Wykorzystanie pobranej od pacjenta tkanki to cenna innowacja jaką MollerMedical wprowadził na nasz rynek".

Zobacz także:

Efekty potwierdzone badaniami

Zabieg wykonywany jest przy znieczuleniu dożylnym lub ogólnym i trwa, w zależności od rozległości od 2 do 5 godzin. Po jego wykonaniu pacjent musi chodzić w kostiumie modelującym. Wyjątkowe połączenie dwóch zabiegów to nie jedyna zaleta nowego urządzenia. Jak pokazały badania tłuszcz pobrany w trakcie zabiegu z wykorzystaniem VibraSat Pro osiąga do 90% większą żywotności niż w innych metodach. I właśnie to pozwala uzyskiwać dużo lepsze i trwalsze efekty, na których zależy pacjentom.