Według WHO podczas pandemii każdy z nas przytył średnio 2 kg! Nie dopinasz się w ulubioną sukienkę? Jeansy, które niedawno kupiłeś już nie leżą tak jak powinny? Siłownie są zamknięte, a Tobie brak motywacji do ćwiczeń w domu i nie wiesz co zrobić, by uzyskać efekt, o którym marzysz? Sprawdź nowe miejsce na mapie Wilanowa i zaufaj specjalistom. 

mClinic to wizja, którą udało się urzeczywistnić. Wyjątkowa przestrzeń z dobrą energią, w której każda osoba poczuje się zaopiekowana. Wizyta w mClinic  to gwarancja skuteczności - to wiedza, nowoczesność, doświadczenie  oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Podczas organizacji kliniki starannie dobierałam zarówno sprzęt jak i swoich współpracowników - prawdziwych pasjonatów zdrowej i pięknej skóry.”– mówi właścicielka dr Magdalena Pisula – specjalista w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej.

Każdy z nas jest inny. Problemy, które nas dotykają różnią się dlatego tak ważne dla nas jest indywidualne podejście.. Cellulit, obrzęki, wiotka skóra - w mClinic plany zabiegowe skrojone są do potrzeb skóry i to jest gwarancją sukcesu. Tutaj nie ma miejsca na „taśmowe” podejście.

Poznaj trzy rekomendowane technologie mClinic które pozwalają skutecznie mierzyć się z różnymi problemami. 

Technologia Maximus - potrójna akcja redukcji tkanki tłuszczowej

Sprawdzona, bezpieczna i skuteczna technologia – będąca połączeniem podgrzewania skóry z elektrostymulacją mięśniową. Efekt? Jędrne ciało, redukcja tkanki tłuszczowej oraz cellulitu a także wzmocnienie mięśni. 

Fala akustyczna Storz

To zabieg dla wszystkich, którym uporczywy cellulit niemalże spędza sen z powiek. Nie tylko pozwala pozbyć się tego problemu, ale dodatkowo w wyraźny sposób ujędrnia skórę. Nierówności znikają, a Ty cieszysz się skórą bez nieestetycznych grudek. 

Icoone® - połączenie trzech technologii w jednym urządzeniu

Masaż podciśnieniowy urządzeniem Icoone® to rewolucja w modelowaniu sylwetki, ale też usuwaniu blizn, likwidacji obrzęków, eliminowaniu problemów związanych z niewłaściwym funkcjonowaniem układu krążenia itp. Wyobraź sobie masaż, który nie tylko relaksuje, ale też redukuje obrzęki, dba o lepsze krążenie krwi, ujędrnia skórę i poprawia jej jakość. Brzmi nierealnie? Z technologią Icoone® to możliwe! 

Warto wspomnieć, że wszystkie trzy wymienione technologie są bezinwazyjne, komfortowe., a co najważniejsze skuteczne! 

Program zabiegowy w zależności od dominującego problemu na skórze dobiera zespół doświadczonych kosmetologów-  a dodatkowo teraz w mClinic trwa super promocja! Do każdego pakietu zabiegowego na ciało w prezencie otrzymasz profesjonalną konsultacje dietetyka!! Pozwoli to na uzyskanie jeszcze lepszych efektów zabiegowych i kompleksowe podejście do problemu – od wewnątrz i na zewnątrz. 

Zadbaj o swoje ciało już dziś! Odwiedź mClinic i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej oraz aktualnej promocji. Przekonaj się, że to naprawdę wyjątkowe miejsce, w którym wiedza i doświadczenie ekspertów spotyka się z najnowszymi technologiami!

mClinic
@m-clinic.eu
www.m-clinic.eu