Czwartek to wyjątkowy dzień, który sprzyja finansom. To właśnie tego dnia Księżyc zaczyna rosnąć, a wpływ Jowisza sprawia, że ludzie nabierają chęci na rozwój i stają się bardziej pracowici. Zauważyliście to też u siebie i swoich bliskich? Właśnie dlatego czwartek to najlepszy dzień do wykonywania rytuałów na bogactwo. Przyciągnij do siebie fortunę tym sposobem. Potrzebujesz zaledwie kilku rzeczy.

Zrób to w czwartek, żeby przyciągnąć do siebie fortunę

Nie bez powodu mówi się, że to właśnie w czwartki należy wykonywać rytuały na bogactwo. Tego dnia mają one wyjątkową moc i działają jeszcze szybciej niż w innych dniach tygodnia. 

Zobacz także: 

Do wykonania czwartkowego rytuału na bogactwo potrzebne wam są: 

  • złota świeca,
  • zielony obrus, 
  • kadzidło o piżmowym zapachu,
  • banknot o wysokim nominale. 

Zobacz, jak wykonać ten rytuał krok po kroku. 

Rytuał na pieniądze - działa tylko w czwartki

Usiądź w spokojnym pomieszczeniu, w którym znajduje się stół. Następnie wyłóż na nim obrus, a potem połóż banknot i postaw zapaloną świecę oraz podpalone kadzidło. 

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że banknot, który leży na stole, podwaja swoją wartość, a następnie potraja itd. - aż uzyskasz sporą sumkę. Zwizualizuj sobie, że otaczasz się luksusowymi przedmiotami. 

Zobacz także:

Skupiaj się na swoich myślach przez cały czas, aż do momentu, gdy kadzidło całkiem się wypali. Wtedy możesz zgasić świecę i odejść od stołu. Cały proces warto powtarzać minimum raz w miesiącu. 

Wierzysz w moc takich rytuałów? Wypróbujesz go na sobie? Koniecznie daj nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także: