Nowy rok zawsze jest dla nas jedną, wielką niewiadomą. Wszyscy marzymy o tym, że stanie się dla nas czystą kartką, którą będziemy mogli zapisać, ale też pragniemy dostać wyjątkowe dary. Z reguły chcemy otrzymać pieniądze i... miłość. W przypadku tego drugiego możemy nieco dopomóc losowi. Jeżeli tego chcesz, w sylwestra miej na sobie tę 1 rzecz. Ona zapewni ci szybsze bicie serca w 2023 roku. 

Przesądy noworoczne: w sylwestra miej na sobie tę 1 rzecz. Ześle ci miłość w 2023 roku

Wielu z nas marzy o miłości i wierzymy, że może ją nam zesłać nowy rok. Są też ludzie w szczęśliwych związkach, którzy pragną, aby sielanka trwała jak najdłużej. Niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdujesz, warto, żebyś wziął pod uwagę tę zasadę. 

Zobacz także: 

Okazuje się, że szczęście w miłości w kolejnych 12 miesiącach zapewnić nam może odpowiednia stylizacja sylwestrowa. A w zasadzie chodzi o pewien dodatek, który każdy z nas z reguły ma na sobie - jest to bowiem bielizna

Nowa bielizna w sylwestra zapewnia szczęście w miłości

Tuż przed balem sylwestrowym kupcie nową bieliznę, która waszym zdaniem może spodobać się wybrankowi waszego serca. Jeżeli będziecie mieć ją na sobie w sylwestrową noc, wówczas przyciągniecie do siebie osobę, która wpadła wam w oko lub jest już przy was, ale chcecie, żeby została jak najdłużej.

Dodatkowo możecie dopomóc losowi, jeżeli będzie to czerwona bielizna - właśnie ten kolor jest symbolem miłości i namiętności. Poza tym zakup nowej bielizny sprawi też, że będziecie mieć doskonały humor w sylwestra, a wiadomo, że jaki sylwester, taki cały nowy rok.

Nic prostszego, prawda? Koniecznie wypróbujcie ten sposób 31 grudnia. 

Zobacz także:

Zobacz także: