Sierpień pełen jest niezwykłej energii. To dlatego kalendarz ludowych przesądów zaskakuje nas codziennie nowymi sposobami na poprawę życia. W niektóre dni nie tylko można przyciągnąć szczęście lub uniknąć pecha, ale także wywróżyć sobie przyszłe wydarzenia. Jak to zrobić? Przeczytaj przesąd na 27 sierpnia – przyszłość wskaże 1 domowy składnik. Bądź gotowy o świcie, a otrzymasz ważną wskazówkę.

Przesąd na 27 sierpnia: domowy składnik wskaże przyszłość

W sierpniu co pewien czas możemy dostrzec wskazówki odnośnie naszej przyszłości. Zazwyczaj pojawiają się w formie wymownych znaków. Pisaliśmy już o tym, że 21 sierpnia motyl zapowiada zarobek, 23 sierpnia wąż zwiastuje szczęście w finansach, natomiast 26 sierpnia zła energia wieszczy pecha, ale można się przed nią ochronić. Kolejnego dnia, 27 sierpnia dostajemy zaś szansę na ogólne spojrzenie w przyszłość za sprawą domowej wróżby.

Przesąd na 27 sierpnia głosi, że przyszłość wskaże nam domowy składnik. Na pewno masz go w kuchni, a jeśli nie, szybko go zdobądź. 27 sierpnia wróżba z jajka przepowie nam przyszłość. Należy zatem przygotować surowe jajko i odczytać z niego symboliczne wskazówki. Uwaga, ponieważ ten przesąd jest ważny tylko o jednej porze dnia.

Zobacz też:

27 sierpnia z wróżbą bądź gotowy o świcie

Zgodnie z ludowymi wierzeniami 27 sierpnia przesąd pozwala wywróżyć przyszłość z jajka. Aby wróżba miała odpowiednią moc, należy wykonać ją z samego rana. Najlepiej 27 sierpnia bądź gotowy o świecie na rozbicie surowego jajka i obejrzenie jego zawartości. Jak odczytać wróżbę z jajka?

  • Jajko z małym żółtkiem – pechowe wydarzenie w domu, które spowoduje wydatki i zmartwienia.
  • Jajko z bardzo dużym żółtkiem – zawirowania miłosne w związku, ale też powodzenie w pracy lub zapowiedź otrzymania prezentu.
  • Jajko bez żółtka – zapowiada się pech w finansach, który zapoczątkuje 5 chudych miesięcy.
  • Jajko z dwoma żółtkami – szczęście w finansach, a także powiększenie się rodziny.
  • Jajko zepsute – nadchodzi nieszczęście, które obejmie najbliższych.

Jeśli uda ci się wykonać opisaną wyżej wróżbę, 27 sierpnia jajko wskaże ci kilka szczegółów na temat przyszłości. Pamiętaj, by jajko rozbić do miski, a następnie wykorzystać, np. na śniadanie.

Wyjątkiem jest jedynie znalezienie złej wróżby w zepsutym jaku, wtedy trzeba wyrzucić je, a najlepiej zakopać w ziemi. Taka metoda pozwala nieco osłabić działanie negatywnej przepowiedni.

Zobacz także:

Sprawdź także: