Jasnowidz Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi wizjami z Polakami. W swojej ostatniej relacji na żywo omawiał sytuację na świecie i wspominał o wojnie na Bliskim Wschodzie, ale to nie wszystko. Na wizji padły przerażające słowa Jackowskiego o Polsce. Budzą one strach i niedowierzanie. Jasnowidz jasno wskazał, co wydarzy się latem. Jego zdaniem ludzie nie będą mieli wielu powodów do zadowolenia.

Czytaj także: 

Przerażające słowa Jackowskiego o Polsce

Tocząca się wojna w Ukrainie budzi wiele emocji. Dlatego wizje i rozważania Krzysztofa Jackowskiego dotyczyły także konfliktu, który od 2022 roku toczy się za naszą wschodnią granicą. Jego zdaniem na terenie Polski już dochodzi do wrogich działań.

Czy Polska nie zostanie w jakiś sposób "rozegrana" przy tych wszystkich niepokojących sytuacjach? Ja się obawiam, że tak. Musimy być czujni, bo ten moment "rozegrania" może się już dziać. 

Po wypowiedzeniu tych słów następuje chwila ciszy. Jackowski otrzymuje kolejną wizję. Jej przesłanie mrozi krew w żyłach.

Tragiczna śmierć bardzo ważnego polityka w Polsce.

Jasnowidz znów wpada w trans. Widać skupienie na jego twarzy. Wizja trwa nadal. Po chwili przerywa milczenie, aby się nią podzielić z widzami. Dokładnie wskazuje, co wydarzy się niebawem. 

Czytaj także:

Nowa wizja Jackowskiego o przyszłości Polski budzi wielkie emocje

Krzysztof Jackowski często dzieli się swoimi przemyśleniami oraz wizjami o wojnach i globalnych konfliktach. Tym razem jednak jego przesłanie dotyczy naszej ojczyzny. Jego zdaniem w drugiej połowie 2024 roku Polacy zostaną wystawieni na próbę.

Zobacz także:

Wojna zacznie się w nocy. Rano wszystkie media będą gotowe z oświadczeniami. Zostaną one dużo wcześniej przygotowane, bo wiadomo kiedy ona ma się zacząć. Jeżeli tak to wygląda, to znaczy, że być może wojska NATO wejdą na teren Ukrainy. To będzie jednoznaczne z wypowiedzeniem wojny, bo tak to Rosja potraktuje. I wakacje dla wielu ludzi mogą być w tym roku zakłóceniem, czyli wiele osób będzie uważało, że zakłócono im wypoczynek. Mogą być powoływania ludzi, czy dyspozycje w stosunku do cywili. 

Czy mroczna wizja jasnowidza się spełni? Mamy jednak nadzieję, że nie.