Przepowiednie jasnowidzów potrafią zmrozić krew w żyłach. Zwłaszcza gdy wizje tych osób wielokrotnie już się sprawdziły. Tak było chociażby w przypadku jasnowidzki z Wisły - Agnieszki Pilchowej. Kobieta przewidziała m.in. II wojnę światową i wybuch bomby atomowej, a nawet własną śmierć. Wizja polskiej jasnowidzki na XXI wiek też jest niepokojąca. 

Przerażająca wizja polskiej jasnowidzki. Czeka nas cierpienie i głód

Agnieszka Pilchowa, znana też jako jasnowidząca z Wisły, była znaną wizjonerką dwudziestolecia międzywojennego. Prowadziła własną audycję radiową, a o jej proroctwach mówiono nawet w filmie "Zakazane piosenki". 

Zobacz także:

Wizje Pilchowej wielokrotnie się sprawdzały. Okazuje się, że kobieta przewidziała nawet to, co wydarzy się w XXI wieku. Jej słowa dotyczą m.in. uchodźców. 

Najbardziej mnożące się ludy kolorowe zaleją resztę świata. Ludy te będą przemieszane i będą się rozmnażały jeszcze bardziej, a problemy, wobec których stanął gatunek ludzki, nie zostaną rozwiązane - powiedziała wizjonerka. 

Zdaniem jasnowidzki właśnie napływ uchodźców może prowadzić do przeludnienia, głodu i cierpienia, które czekają nas w tym stuleciu. Co ciekawe, Agnieszka Pilchowa w swojej wizji zobaczyła także rozwój technologiczny oraz zmiany klimatu. Jej proroctwa są o tyle przerażające, że już wielokrotnie się spełniały. 

Agnieszka Pilchowa - jasnowidzka, która przewidziała własną śmierć

Agnieszka Pilchowa przewidziała wiele wydarzeń, które miały miejsce na świecie. Jedną z jej najpopularniejszych wizji była ta dotycząca II wojny światowej. 

Widzę swastykę toczącą się na wschód, która chce zmiażdżyć w mściwej satysfakcji niewolnicze państwo pentagramu. Dwaj zbrodniarze ludzkości chwycą się za bary hordami swych niewolników i masą swej broni i ziemia zadrży pod ich stopami - mówiła kobieta.

Pilchowa zobaczyła wówczas też wybuch bomby atomowej, który miał miejsce w Hiroszimie. 

Zobacz także:

Nie rozumiem, co to jest? Coś okropnego... Jakiś straszliwy grzyb zrodzony z chmur oślepiających rośnie pod niebo - powiedziała.

Według niektórych źródeł Agnieszka Pilchowa przewidziała nawet własną śmierć. Jak donosi portal antyradio.pl, kobieta miała wizje dotyczące obozów koncentracyjnych. Następnie trafiła do jednego z nich. Tam zobaczyła, w jaki sposób umrze i kiedy. 4 stycznia 1945 roku została rozstrzelana w Ravensbrück.

Zobacz także: