Każdy z nas chciałby wiedzieć, czego powinniśmy się spodziewać w najbliższych miesiącach. Z pomocą przychodzą jasnowidze oraz tarociści, którzy potrafią przewidzieć przyszłość. Jedna z nich postawiła tarota. W kartach ukazała jej się przerażająca wizja na jesień 2022. Zobaczcie, co jej zdaniem czeka nas już niedługo.

Przerażająca wizja na jesień 2022 - tarocistka zdradza prawdę

Tarocistka Anna Kempisty cieszy się dużą popularnością na Instagramie. Kobieta chętnie dzieli się z internautami wiedzą, jaką czerpie z kart. 

Zobacz także: 

Ostatnio Anna Kempisty zdradziła, co tym razem ujrzała, stawiając tarota. Jej wizja jest daleka od ideału. Okazuje się bowiem, że czekają nas straszne czasy. 

Spora panika. Będą powstawać pytania, gdzie wyjeżdżać, uciekać... Może na Marsa, bo tam jest woda, bo tylko tam nie sięgają debilne decyzje polityków. Bo to ludzie zgotują nam takie psychiatryczne piekło - napisała tarocistka. 

Wizja kobiety nie jest jednak aż tak przerażająca. Okazuje się bowiem, że nie wszystkie scenariusze, które mogą pojawić się w naszych głowach, będą straszne. Choć czeka nas kilka miesięcy chaosu, wszystko w końcu się poukłada. 

Za jakiś czas kurz opadnie. Okaże się, że czarne scenariusze, które pojawiły nam się w głowach, nie zaistniały, a jeśli już, to ich najmniejsza część - dodała wróżka. 

Sami zobaczcie post instagramowej tarocistki. 

Tarocistka podzieliła się przerażającą wizją na jesień. Internauci są w szoku

Internauci, którzy skomentowali wpis wróżki, są zaskoczeni jej przepowiednią.

Zobacz także:

Nie brzmi to dobrze. 

To dużo wyjaśnia - piszą komentujący. 

Niektórzy zaczęli zadawać więcej pytań. Tarocistka jednak nie na wszystkie jest w stanie odpowiedzieć. Nie wiedziała na przykład, jak długo potrwa ten chaos. 

Moim zdaniem nadejdzie wydarzenie, które będzie poza Polską. (...) Będziemy mocno wystraszeni - dodała wróżka.

A co wy o tym sądzicie? Wierzycie kartom? 

Zobacz także: