Przepowiednia ojca Klimuszko dotycząca Polski wielu z nas może się wydać zaskakująca. Biorąc jednak pod uwagę okoliczności, jakie mają miejsce w Europie, da się zauważyć, że proroctwo powoli zaczyna się wypełniać. Wojna w Ukrainie może bowiem sprawić, że już niedługo Polska znajdzie się właśnie w takiej sytuacji, jaką zobaczył duchowny w jednej ze swoich wizji. 

Przepowiednia ojca Klimuszko w każdej chwili może się wypełnić 

Ojciec Klimuszko znany był też jako "jasnowidz z Elbląga". Duchowny w swoich przepowiedniach przewidział wiele rzeczy, które później się ziściły. Okazuje się, że kolejna z jego wizji teraz się urzeczywistnia. 

Zobacz także: 

Jasnowidz wygłosił proroctwo dotyczące Polski. W jego wizji na nasz kraj padł "cień wojny". Ojciec Klimuszko dodał jednak, że nie będzie ona miała miejsca w Polsce, ale jej efekty będą tu widoczne. I właśnie ten konflikt zbrojny ma być powodem, dla którego inne kraje zaczną zupełnie inaczej postrzegać nasze państwo. 

Ojciec Klimuszko przepowiedział, co czeka Polaków

Ojciec Klimuszko stwierdził, że w wyniku owej wojny Polska stanie się bardzo ważnym graczem w Europie. 

Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko jak żaden inny kraj w Europie. (...) Polsce będą się kłaniać narody Europy - powiedział duchowny. 

Jasnowidz zdradził też, że właśnie w wyniku tego konfliktu nad Wisłę zaczną docierać ludzie, którzy będą chcieli osiedlić się w naszym kraju i tu żyć.

Ojciec Klimuszko - kim był? 

Ojciec Klimuszko był franciszkaninem. Swojej pierwszej wizji doświadczył przed II wojną światową i właśnie podczas konfliktu się ona ziściła. Jego proroctwa są znane na całym świecie i wiele z nich ostatecznie się wypełniło.

Zobacz także:

Duchowny przewidział m.in. wybór Polaka na papieża. Zdradził też, że przyjmie on imię Jan Paweł II. Oprócz tego zapowiadał "islamską inwazję na Europę" oraz wielką tragedię, która dotknie Włochy i stanie się początkiem "ogromnych problemów na starym kontynencie", co możemy odczytywać jako pandemię koronawirusa. 

Jak myślicie, czy proroctwo dotyczące Polski też się wypełni? 

Zobacz także: