Salony Wella

Jeśli do tej pory faktycznie nie wiedziałaś, do którego salonu fryzjerskiego się udać - dziś podpowiadamy. Znana w całej Polsce marka Wella stworzyła specjalną wyszukiwarkę swoich salonów, które ułatwią ci podjęcie tej decyzji. Jest to przede wszystkim gwarancja jakości z możliwością wyboru punktu znajdującego się najbliżej nas. Każda z nas bez problemu poradzi sobie z tą intuicyjną wyszukiwarką. Wystarczy na stronie zaznaczyć:

  • swoją lokalizację,
  • typ salonu, który nas interesuje,
  • oraz preferowane marki, którymi chcemy wykonać koloryzację.

Wówczas internetowy system wyszuka dla nas najbardziej dopasowany salon fryzjerski do naszych potrzeb. My w redakcji już próbowałyśmy, a wy?

W salonach Wella fryzjerzy pracują na najlepszych produktach

Koleston Perfect jest innowacyjna, ponieważ po 130 latach na rynek fryzjerski wszedł produkt, który nie zawiera pigmentów PPD/PTD, które mogą uczulać.

Trudno sobie wyobrazić, że od ponad stu lat nasza branża używa zasadniczo tych samych cząsteczek pigmentów w permanentnych farbach do włosów. NOWY KOLESTON PERFECT z ME + wszystko to zmieni.  Przełomowe technologie, zastosowane w tej farbie, zapewniają żywy kolor i zmniejszają uszkodzenia włosów – koloryzacja po koloryzacji**. Jesteśmy przekonani, że to innowacyjne podejście do farb permanentnych zrewolucjonizuje naszą branżę i wzmocni naszą pozycję wiodącej marki profesjonalnych farb do włosów - Laura Simpson, dyrektor ds. marketingu Coty Professional Beauty

Michał Bielecki poleca Koleston Perfect i salony Wella - kim jest ta postać?

Michał Bielecki studiował Wzornictwo na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i w Łodzi, a wcześniej także projektowanie ubioru na łódzkiej ASP. To właśnie moda, zdjęcia mody, których włosy są nieodzowną częścią, zainspirowały go do zostania fryzjerem. Przełom w karierze Michała nastąpił w roku 2013, kiedy poznał Pawła Walickiego i Asię Sobierajską, właścicieli agencji Warsaw Creatives. Dzięki nim zaczął pracować przy międzynarodowych produkcjach. Michał lubi włosy wyglądające naturalnie, ale w pracy największym wyzwaniem jest tworzenie dużych, przerysowanych form. Jest czterokrotnym zwycięzcą Wella TrendVision Award, a w roku 2018 miał zaszczyt być po raz pierwszy jurorem w tym konkursie.

Nowy Koleston Perfect to bardziej kremowa konsystencja i lepsza aplikacja. Gwarantuje odcień, które chcę uzyskać, bez ryzyka zniszczenia włosów. Gdybyście wiedzieli, to co ja wiem, zapytalibyście o Wellę.