Promod wycofuje się z Polski

Promod podjął decyzję o wycofaniu się z Polski w związku z lockdownem, który kosztować miał markę 17 mld zł. Wiadomość o tej decyzji podał portal „money.pl”, a udało się ją potwierdzić dziennikarzom „Business Insider”, którzy otrzymali informację od pracownika jednego ze sklepów stacjonarnych.

Promod ma zupełnie wycofać się z polskiego rynku do końca 2021 roku. Sieć w całej Polsce ma 15 sklepów i zatrudnia około setki ludzi. Likwidację sklepów stacjonarnych rozpoczęto już w listopadzie. Wtedy zamknięte zostały trzy z nich, a obecnie zamykane są kolejne. Właśnie trwają wyprzedaże mające na celu jak najszybsze pozbycie się towaru. Możemy znaleźć tam rzeczy przecenione o 50, a nawet 70 procent.

ZOBACZ TEŻ: Zimowa wyprzedaż w Mango 2020: 5 ponadczasowych rzeczy, które kupicie w obniżonych cenach

Promod wycofuje się z Polski: kto jeszcze?

Promod nie jest jedyną marką, która podjęła decyzje o wycofaniu się z Polskiego rynku. W maju do mediów trafiła informacja, że sklepy zamykać będzie również Camaieu.

Jeśli jednak lubicie Promod, nie musicie się martwić. Choć marka wyznała, że zamierza od tej pory skupić się na francuskim rynku, jej ubrania wciąż będą dla nas dostępne w sklepie internetowym.

ZOBACZ TEŻ: Wyprzedaże Zara: 5 hitów z zimowej wyprzedaży w Zarze, które kupiłabym sobie natychmiast i nosiła cały rok!