Promocja Rossmann 2+2 gratis na grudzień

Nowa promocja Rossmann 2+2 gratis na grudzień 2019 to prawdziwa gratka dla rodziców małych dzieci. W tym miesiącu Rossmann do promocji 2+2 gratis wybrał produkty do pielęgnacji i higieny dla dzieci. Każdy rodzic doceni tę promocję zwłaszcza w tym czasie, kiedy wydajemy dużo na przygotowania do świąt i prezenty.

W nowej promocji Rossmann znajdziemy zarówno produkty niezbędne do wyprawki dla niemowlaka, jak również produkty do pielęgnacji jaki i higieny, w tym: produkty do mycia ciała i włosków, kremy pielęgnujące, maści, chusteczki nawilżane, szczoteczki i pasty do zębów.

Promocja Rossmann 2+2 gratis na grudzień: kiedy?

Najnowsza promocja Rossmann obowiązuje od 16 do 27 grudnia lub do wyczerpania zapasów. To świetna okazja do tego, żeby skorzystać z promocji i wybrać produkty, które idealnie sprawdzą się na prezent dla dziecka.

Promocja Rossmann 2+2 gratis na grudzień: co warto kupić?

W ofercie promocyjnej Rossmann znajdziecie bowiem produkty z ulubionymi przez dzieci postaciami z bajek: "Kraina Lodu", "Star Wars", "Avengers", "Batman". Każdy mały chłopiec z przyjemnością będzie mył zęby jeśli będzie miał szczoteczkę i pastę z jego ulubioną postacią z bajki, a mała dziewczynka ucieszy się z gadżetów do kąpieli z motywem jednorożca czy księżniczki.

Rossmann promocja 2+2 gratis na grudzień 2019: zasady

Warto poznać szczegóły promocji Rossmann 2+2 gratis. Z akcji promocyjnej mogą skorzystać tylko członkowie programu Rossnę!,także osoby korzystające z nowej części programu – Rossnę! Junior. To, ile razy będziemy mogły skorzystać z promocji zależy od ilości posiadanych dzieci. Osoba ze statusem „Spodziewam się dziecka" może skorzystać z promocji raz, osoba będąca rodzicem - tyle razy ile ma dzieci w programie. Ważne jest, że każdy zestaw 2+2 powinniśmy kupić w odrębnych transakcjach.

Aby móc skorzystać z promocji 2+2 gratis w Rossmannie w grudniu, tradycyjnie należy wybrać 4 dowolne produkty, które biorą udział w akcji. Za dwa z nich zapłacimy, zaś dwa tańsze dostaniemy gratis. Produkty biorące udział w akcji będą oznaczone specjalną etykietą. Warto pamiętać, że każdy wybrany przez nas produkt musi różnić się kodem kreskowym.

Lista produktów, które biorą udział w promocji Rossmann 2+2 gratis w grudniu będzie dostępna w regulaminie na stronie Rossmanna. 

Co wybierzecie dla siebie z promocji Rossmann 2+2 gratis na grudzień 2019? My już mamy swoje typy!