Promocja Rossmann kwiecień 2019: Xiaomi w super cenach

Trzeba przyznać, że drogerie Rossmann potrafią zaskakiwać swoich klientów. Po regularnych promocjach 2+2 gratis na kosmetyki, teraz Rossmann postanowił przygotować promocję wyjątkową. Otóż w drogerii w kwietniu mają pojawić się urządzenia firmy Xiaomi, które cieszą się ostatnio sporym zainteresowaniem klientów. Do tej pory Rossmann nie miał w ofercie urządzeń elektronicznych, takich jak telefony czy smartfony. Aż do teraz.

Xiaomi w Rossmann: co kupimy i za ile?

Podczas promocji Xiaomi w Rossmann, będziemy miały okazję kupić między innymi: smartfony, opaski fitness, myszki bezprzewodowe, szczoteczki elektryczne, a nawet drony. Ceny tych produktów naprawdę robią wrażenie. 

W Rossmannie podczas promocji pojawi się smartfon Xiaomi Redmi 6A w wariancie z 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 16 GB miejsca na dane za jedyne 349,99 złotych. To zdecydowanie niższa kwota niż w innych sklepach.

Klientki Rossmanna z pewnością oszaleją na punkcie opaski Xiaomi Mi Band 3 w kolorze różowym. Cena takiej opaski to 119,99 złotych.

W ofercie Xiaomi w Rossmann znajdziecie również Mi Bluetooth Speaker za jedyne 124,99 złotych, a także mysz bezprzewodową za 74,99 zł.

Wielkim zaskoczeniem dla klientów będzie możliwość zakupu drona Mi Drone Mini, którego cena wyniesie - 249,99 złotych.

Podczas promocji Xiaomi w Rossmann, na półkach klienci dodatkowo znajdą: czajnik sterowany smartfonem MiJia Smart Temperature Control Kettle (159,99 zł), czujnik temperatury i wilgotności Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor (49,99 zł), szczoteczkę elektryczną z dodatkową końcówką w zestawie MiJia Sonic Electric (139,99 zł), czy plecak Mi City Backpack (99,99 zł)

Przyznacie, że oferta Xiaomi w Rossmann jest naprawdę bogata.

Xiaomi w Rossmann: od kiedy?

Promocja na urządzenia Xiaomi w Rossmann potrwa od 11 do 15 kwietnia 2019. Patrząc na ofertę, klienci oszaleją na punkcie nowej promocji Rossmann. Zastanówcie się już teraz, co kupicie podczas promocji Xiaomi w Rossmann, bo w dniu promocji może być wielki bum na sklepy.

My już mamy swoje typy, a Wy jaki sprzęt Xiaomi wybierzecie podczas promocji Rossmann?