Promocja Rossmann 2+2 – jakie produkty kupicie taniej?

Promocja Rossmann tym razem odbywa się pod hasłem „Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę”. W niższych cenach kupicie m.in. dermokosmetyki, antyperspiranty, produkty do higieny jamy ustnej i higieny intymnej, maseczki do twarzy, kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, rąk i włosów, a także kosmetyki dla dzieci. Promocja Rossmann 2+2 w styczniu obejmuje też produkty z takich kategorii jak zdrowa żywność (w tym przekąski bezglutenowe i żywność dla dzieci), a także wybrane środki czystości i przyjazną naturze chemię gospodarczą. Pełna lista produktów objętych promocją jest dostępna w regulaminie akcji. Produkty dostępne w ramach promocji Rossmann 2+2 są także oznaczone czerwoną etykietą w drogeriach i w sklepie internetowym.

Promocja Rossmann 2+2 styczeń 2019 zasady akcji

Jak skorzystać z promocji Rossmann 2+2 gratis? Oferta jest skierowana wyłącznie do członków Klubu Rossmann i można z niej skorzystać maksymalnie trzy razy podczas trwania promocji, w ramach trzech różnych transakcji (czyli tylko raz podczas jednych zakupów). Aby skorzystać z promocji 2+2 w Rossmann trzeba wybrać cztery różne produkty z oferty promocyjnej (nie mogą to być takie same artykuły).

Promocja Rossmann 2+2 styczeń 2019 do kiedy potrwa?

Podczas naliczania rabatu pod uwagę brane są ceny dwóch tańszych produktów. Najwięcej skorzystamy więc wybierając kosmetyki w zbliżonych cenach – wówczas zaoszczędzimy na nich około 50% kwoty. Dodatkowe korzyści są przewidziane dla uczestników programu Rossnę!. Dostępny dla nich rabat łączy się z promocją 2+2. Promocja Rossmann potrwa od 9 do 18 stycznia 2019 roku i obowiązuje zarówno w sklepie internetowym, jak i drogeriach stacjonarnych.