Prognoza astrologiczna, niczym prognoza pogody, może nam zdradzić, co czeka nas w najbliższych dniach. Ją także warto wziąć pod uwagę, jeżeli chcemy wiedzieć, co wpłynie na nasze samopoczucie i czy będziemy mieli energię do działania. Prognoza astrologiczna na weekend 26-28 maja 2023 roku wyraźnie wskazuje, że nadchodzi zjawisko, które doda nam sporo sił. Pytanie tylko, w jaki sposób uda nam się je wykorzystać. 

Prognoza astrologiczna na weekend

Ledwo ochłonęliśmy po Trójkącie Księżyc-Wenus-Mars, a od razu musimy zmierzyć się z oddziaływaniem kolejnego zjawiska. Już w sobotę 27 maja rozpocznie się pierwsza kwadra Księżyca. Co to dla nas oznacza? 

Okazuje się, że jest to idealny czas na odnowę. Nic więc dziwnego, że będzie rozpierać nas energia, ale niestety trudno będzie nam ją wykorzystać. Zobaczcie, jak pierwsza kwadra Księżyca wpływa na człowieka.

Zobacz także: 

Pierwsza kwadra Księżyca - jak wpływa na człowieka?

Księżyc podczas swojej pierwszej kwadry rośnie. Nic więc dziwnego, że dodaje nam chęci do zmiany stylu życia i zregenerowania organizmu. To dobry moment, żeby zadbać o siebie, wykonać kobiecy rytuał na pierwszą kwadrę Księżyca oraz wszelkie inne zabiegi pielęgnujące. Musimy jednak uważać, żeby nie jeść za dużo, bo w tej fazie Księżyca łatwo przytyć. To jednak nie wszystko. 

Pierwsza kwadra Księżyca dodaje nam energii. Niestety może pogorszyć nasz nastrój, przez co nic nie będzie nam się chciało. Znajdziemy się zatem w sytuacji bez wyjścia, ponieważ ogromne pokłady sił zaczną kumulować się w naszym wnętrzu i mogą nie mieć okazji, żeby wyjść na powierzchnię. Tylko od nas zależy, czy się zmusimy i pozytywnie wykorzystamy energię Księżyca, czy może zalegniemy na kanapie na cały weekend.

Ta faza zakończy się w momencie, gdy rozpocznie się pełnia Księżyca w Strzelcu. Będzie to miało miejsce 4 czerwca. W międzyczasie czeka nas rozpoczęcie niezwykłego zjawiska, jakim są obłoki srebrzyste. Będzie można je obserwować już od 1 czerwca.  

Zobacz także:

Zobacz także: