Prognoza astrologiczna na maj 2023 roku wyraźnie pokazuje nam, jakie zjawiska mogą wpływać na nas w tym miesiącu. Okazuje się, że nadchodzący weekend będzie dla nas szczególnie uciążliwy. Wszystko przez jedno zjawisko, jakim jest nów Księżyca w Byku. Będzie miał on miejsce 19 maja, ale jego skutki odczujemy jeszcze długo potem, ponieważ wywoła on do tablicy jedną z planet. Jak ona na nas wpłynie? Oto prognoza astrologiczna na weekend 19-21 maja 2023 roku. 

Prognoza astrologiczna na weekend

Planety mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie i zachowanie. Okazuje się, że nie tylko pełnia Księżyca może wywołać w nas niepokój. Z pewnością przekonamy się o tym już w nadchodzący weekend. 

Horoskop na nów Księżyca w Byku 19 maja 2023 roku pokazuje, że to zjawisko samo w sobie nie będzie aż tak uciążliwe. Wielu z nas z optymizmem spojrzy w przyszłość, ale będzie to jedynie chwilowe. Wraz z nowiem Księżyca swoje oddziaływanie rozpocznie Mars, czyli planeta, która swoją nazwę wzięła od boga wojny. To właśnie ona przyniesie nam złą energię. Co konkretnie to dla nas oznacza? 

Zobacz także: 

19-21 maja 2023: nów Księżyca wywoła wpływy Marsa

W najbliższy weekend Mars znajdzie się pod znakiem Lwa i dojdzie do głosu. Planeta wojny na początku zacznie oddziaływać właśnie na ten znak zodiaku, co sprawi, że Lew stanie się niespokojny i agresywny. Jego rozchwianie emocjonalnie nie wpłynie korzystnie na jego karierę oraz życie prywatne. Inne znaki zodiaku nie mogą jednak odetchnąć z ulgą.

Okazuje się, że wpływy Marsa nie skończą się wraz z nowiem Księżyca. Tygodniowa prognoza astrologiczna na 22-28 maja 2023 roku mówi bowiem, że rozpoczyna się nietypowe zjawisko. Mars stworzy trójkąt z Wenus i Księżycem. Tym samym musimy się liczyć z tym, że będzie to dla nas niezwykle emocjonalny okres, kiedy będziemy mieli skrajne odczucia - od miłości do nienawiści. Wystarczy iskra, żeby ktoś wyprowadził nas z równowagi. 

Wierzycie we wpływ planet na nasze życie? Lepiej zachowajcie teraz ostrożność.  

Zobacz także:

Zobacz także: