Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Baran jest energicznym, promieniejącym młodością i witalnością indywidualistą. Dzięki swojej przedsiębiorczości i urokowi osobistemu szybko osiąga sukces zawodowy i towarzyski. Jego kolorem jest czerwony, a planeta, jaka mu odpowiada to Mars. Jeśli planujesz kupić Baranowi perfumy, polecamy skupić się na rozgrzewających nutach jak cynamon, imbir, pieprz, bursztyn lub piżmo.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Zodiakalne Byki są cierpliwe i dobrze zorganizowane. Lubią przejmować inicjatywę i zwykle nie mają problemów z doprowadzeniem swoich zadań do końca. Byki często są uzdolnione artystycznie i pełne optymizmu, ale jednocześnie mocno stąpają po ziemi. Ich kolorem jest zieleń, a zapachy, które przypadną im do gustu, powinny mieć świeże, kwiatowe nuty przywodzące na myśl wiosenny ogród.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Bliźnięta to osoby pełne osobistego uroku. Są niezwykle inteligentne, ich umysły nieustannie pracują. Z tego też powodu niestety szybko się nudzą, są niecierpliwe i łatwo się rozpraszają. Dlatego wybierając prezent dla tego znaku, najlepiej zdecydować się na coś ponadczasowego. Kolorem, który wyrówna energię Bliźniąt, jest turkus. Ich ulubione zapachy to woda morska, cytrusy, lilia i orchidea.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Zodiakalne Raki prowadzą intensywny tryb życia. Są ambitne i uparcie dążą do celu, ale słabo znoszą krytykę i bardzo przejmują się opinią otoczenia. Mimo swojego uporu są oddanymi przyjaciółmi i członkami rodziny. Bardzo cenią sobie ciepło domowego ogniska, dlatego korzenne lub waniliowe zapachy będą strzałem w dziesiątkę. Ich kolorem jest biel, a metale, jakie wzmocnią energię raka to srebro.

ZOBACZ TEŻ: Biżuteria, która zapewni Ci szczęście? Sprawdź jak dobrać ją do swojego znaku zodiaku

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Lwy cenią sobie prawdomówność i lojalność. To bardzo dumne osoby, które wysoko stawiają poprzeczkę zarówno sobie, jak i innym. Mają duszą lidera, lubią być w centrum uwagi i są pewni siebie, muszą jednak uważać, by nie popaść w pychę. Złote dodatki, zwiewne materiały lub rzucające się w oczy akcesoria to idealny prezent dla zodiakalnego Lwa.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Panny są systematyczne i uporządkowane w działaniu. Są krytycznie nastawione do świata, co pozwala im dokonywać chłodnej i wyważonej oceny sytuacji. To oddani przyjaciele i kochający, opiekuńczy partnerzy. Dzięki swojej inteligencji i wrodzonej elegancji łatwo zjednują sobie sympatię otoczenia, ale nie dążą do bycia duszą towarzystwa. Idealny prezent powinien pokazywać, że ma dusze prawdziwej arystokratki.

Waga (23 września – 22 października)

Osoby urodzone pod znakiem Wagi są inteligentne i dociekliwe. Często skupiają swoją energię na interesującym je zagadnieniu, o którym uwielbiają dyskutować. Mają swoje zdanie, które trudno podważyć i upodobania estetyczne, które rzadko się zmieniają. Lubią błyszczeć w towarzystwie, więc prezent, który pomoże Wadzę się wyróżnić, będzie prezentem idealnym. Kolory, które wzmocnią jej aurę, to odcienie miedzi i brzoskwiniowego różu, a zapachy, jakie przypadną jej do gustu to frezja, szafran, róża i piżmo.

ZOBACZ TEŻ: Perfumy dla lwa, byka i panny? Dobieramy zapach do znaku zodiaku. Uwaga: to działa!

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Skorpion jest trzeźwo myślącym realistom, który wyprzedza swoje otoczenie o kilka kroków. Zwykle ma niespożytą energię i cieszy się powodzeniem u płci przeciwnej. Jest oddanym przyjacielem, ale też groźnym wrogiem. Lubi dbać o urodę – warto kierować się tym, przy wyborze prezentu. Jego kolorem jest bordo, a zapachy, jakie najczęściej wybiera, są gęste i kadzidlane.

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelec działa szybko i dynamicznie, ale odpowiedzialnie. Uwielbia być chwalony, ale zawsze stara się zapracować na komplementy. Jest wesoły i towarzyski, lubi flirtować i bez ogródek mówi to, co myśli (co niekiedy może utrudniać flirt). Kolorem Strzelca jest fiolet, a idealny prezent to taki, który pozwoli mu oczarować otoczenie.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Koziorożec na pierwszy rzut oka może wydać się chłodny i zdystansowany. Choć z dużą ostrożnością podchodzi do ludzi i rzadko okazuje emocje, ma kilku oddanych przyjaciół, dla których zrobiłby wszystko. Można na niego liczyć, jest obowiązkowy, sumienny, ale pamiętaj, że lubi niezależność. Kolorem, który wzmocni jego aurę, jest czarny, a ziołowe zapachy pomogą mu się zrelaksować.

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodniki są niepoprawnymi marzycielami, którzy niekiedy mogą podejmować zbyt pochopne decyzje. Cechują się pogodą ducha, wytrwałością i życzliwością. Jednak, gdy energia Wodnika pozostaje w nierównowadze, może on stać się kapryśny i złośliwy. Biżuteria z mlecznych kamieni pozwoli im wyrównać aurę. Materiałem, po który powinien sięgnąć podirytowany wodnik, jest miękka wełna.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Osoby spod znaku ryb mają wyjątkowo wybujałą fantazję, często jednak nie dzielą się z otoczeniem swoimi przemyśleniami, ponieważ są nieśmiałe i zamknięte w sobie. Gdy jednak komuś uda się zbliżyć do Ryb, te okazują się być niezwykle wrażliwymi gadułami. Są najbardziej ze wszystkich znaków wyczulone na zjawiska paranormalne, dlatego wybierając im prezent, warto pamiętać o ich niezwykłej intuicji. Najlepiej czują się w domowym ognisku, więc wszystkie akcesoria, jakie uprzyjemnią im świąteczne leniuchowanie, są mile widziane.

ZOBACZ TEŻ: Co mówi twoja aura? Sprawdź, jaki kolor jest w Tobie dominujący?