Zabawki dla dzieci - najpopularniejsze prezenty

Co roku przed Świętami Bożego Narodzenia sklepy z zabawkami przeżywają prawdziwe oblężenie! Jakie zabawki dla dzieci, gry, pluszaki cieszą się największym powodzeniem? Co najchętniej wybierają rodzice na prezenty dla dzieci? Sprawdziliśmy zestawienia najpopularniejszych zabawek dla dzieci w największych sieciach sklepów - jeśli nie masz pomysłu na prezent dla dziecka, może wybierzesz coś spośród tych hitów? Zobacz najpopularniejsze zabawki dla dzieci.

Zabawki dla dzieci - zabawki edukacyjne

Zabawki dla dzieci to niezawodny prezent - maskotki, klocki, układanki, zabawki edukacyjne - masz ogromny wybór! Dobra zabawka dla dziecka musi spełniać kilka warunków: powinna być dopasowana do wieku dziecka, bezpieczna, świetnie, jeśli rozwija wyobraźnię i kreatywność, stymuluje rozwój, a przy tym jest ekologiczna.

 

Zabawki dla dzieci - gry

W sklepach znajdziesz mnóstwo gier dla dzieci i opiekunów: karcianych, planszowych, elektronicznych. Wybieraj te zabawki, które zmuszają do myślenia, podpowiadają nieoczywiste rozwiązania, uczą, rozwijają sprawność.

 

Prezenty dla dzieci - książki

Prezenty z tej kategorii polecamy szczególnie gorąco, bo nic tak nie uwrażliwia na świat i nie rozwija wyobraźni jak wciągająca powieść, tom wierszy czy książeczka obrazkowa dla najmłodszych. Dobra książka posłuży przez długi czas, a dziecko będzie chętnie do niej wracać, nawet po latach!