Przypominamy - Dzień Ojca w naszym kraju celebrujemy corocznie 23 czerwca, czyli już w najbliższą środę. Tego dnia najważniejsze jest po prostu wyrażenie szacunku i wdzięczności, ale nie da się ukryć, że chyba każdy tata ucieszy się z nawet drobnego upominku. Jeśli nadal nie masz pomysłu na prezent dla swojego ukochanego taty z okazji jego święta, to spieszymy ci z pomocą. Skorzystaj z naszych pomysłów i spraw przyjemność ojcu.

Prezent na Dzień Ojca - dobra książka

To świetna opcja dla ojców, którzy wręcz pochłaniają lektury lub są już na emeryturze.

Prezent na Dzień Ojca - elektronika

Pośród elektronicznych gadżetów można bez problemu wybrać ten, który przyda się naszemu tacie. Najpopularniejsze w tej kategorii są słuchawki nauszne i dokanałowe, głośniki bluetooth oraz powerbanki o dużej pojemności, które sprawdzą się w wielu sytuacjach.

Prezent na Dzień Ojca - perfumy

Nasi ojcowie często sami ich sobie nie kupią, ale zdecydowanie lubią je dostawać. Perfumy mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

Prezent na Dzień Ojca - skórzany portfel, pasek, plecak lub torba

Galanteria skórzana to prezent, który posłuży przez lata. Element, który chcesz podarować tacie, dobierz do jego potrzeb. Jeśli widzisz, że nosi nadgryziony zębem czasu portfel lub pasek - po prostu wymień go za niego. W tym roku szczególnie zachwyciła nas kolekcja marki Puccini i to właśnie tutaj znaleźliśmy prawdziwe perełki idealne na Dzień Ojca.

Prezent na Dzień Ojca - płyta lub płyta winylowa

Kto, jeśli nie nasi ojcowie, wciąż słucha muzyki w tradycyjny sposób. Jeśli w tym gronie jest twój tata, pomysł na prezent nasuwa się sam. 

Zobacz także:

Prezent na Dzień Ojca - personalizowany prezent

Bluza z napisem tata, etiu na telefon lub tablet z widoczną dedykacją, jego imieniem lub pamiątkowym zdaniem to prezent, który z pewnością trafi w serce sentymentalnych ojców. Kupicie je na przykład na nancyakcesoria.pl. Dodatkowo, na hasło „tata” macie -20 proc. na wszystkie produkty Nancy. Kod jest ważny do 23 czerwca.

ZOBACZ TAKŻE: Lekkie podkłady na lato, które wyrównują koloryt i nie zapychają porów [PRZEGLĄD]