Na co do kina w weekend?

Wybrałyśmy dla was pięć filmów, które naszym zdaniem warto obejrzeć.

Pierwszym z nich jest film "Tajemnice Joan". To wciągająca opowieść o najbardziej zaskakującym szpiegu w historii Wielkiej Brytanii. "Tajemnice Joan" to adaptacja bestsellera „Red Joan” autorstwa Jennie Rooney. Powieść oparta jest na prawdziwej historii Melity Norwood – brytyjskiej naukowiec i urzędniczki, która zdradzała Rosji tajemnice przez cztery dekady, podczas pracy w obiekcie badawczym zajmującym się konstrukcją boby atomowej. Na ekranie zobaczymy wspaniałą aktorkę - Judi Dench.

Fani Eltona Johna i jego muzyki koniecznie muszą wybrać się na film "Rocketman". To filmowa biografia o życiu, skandalach, uzależnieniu i miłości do muzyki supergwiazdy pop Eltona Johna. 

Do kin właśnie wszedł najnowszy film nominowanego do Oscara Bartosza Konopki – "Krew Boga". To posiadająca współczesny wymiar refleksja nad istotą wiary i kościoła, formą przypominająca bezkompromisowe dzieła Nicolasa Windinga Refna oraz serialowy hit „Gra o tron”. W rolach głównych występują: Krzysztof Pieczyński („Belfer”, „Ziarno prawdy”), Karol Bernacki („Amok”), Jacek Koman („Moulin Rouge!”, „Son of a Gun”), aktorka Teatru Narodowego w Warszawie Wiktoria Gorodeckaja oraz jeden z najoryginalniejszych współczesnych performerów – Francuz Olivier de Sagazan.

Zajrzyjcie do naszej galerii i wybierzcie swój film na weekend.