Premiery kinowe na listopad

Kiedy przychodzą jesiennie dni, zdecydowanie częściej wybieramy się do kina, czy sięgamy po książki na jesienne wieczory.

W związku z tym przygotowałyśmy dla Was zestawienie premier kinowych, na które warto wybrać się do kina. Mamy propozycje zarówno dla fanek wzruszających komedii, filmów pełnych napięcia, czy wciągających sensacji i kryminałów.

W listopadzie do kin wchodzi "Ukryta gra" - ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka z Billem Pullmanem i Robertem Więckiewiczem w reżyserii Łukasza Kośmickiego​​​​. 

Po pierwszych pokazach festiwalowych „Ukryta gra” podbiła serca widzów i krytyków, którzy podkreślają, że to kino gatunkowe na światowym poziomie.

Kolejną propozycją kinową jest "1800 gramów", najnowszy film producenta takich hitów jak „Listy do M.” czy „Podatek od miłości”. W roli głównej zobaczymy Magdalenę Różczkę, której partnerują: Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska czy Magdalena Lamparska.

Najmłodsi widzowie będą zachwyceni, ponieważ w listopadzie na ekrany kin wejdzie druga część "Kraina Lodu". Czeka nas więc wielki powrót Elsy i Anny.