Premiery kinowe na marzec

Wraz z nowym miesiącem przygotowałyśmy dla was przegląd gorących premier kinowych. W tym miesiącu naprawdę będziecie miały co wybierać, bo premiery kinowe zapowiadają się naprawdę obiecująco.

Czeka na was kilka dobrych polskich filmów. Już 1 marca premierę ma film Jacka Grzegorzka - "Córka trenera" ze świetną rolą Jacka Braciaka w roli ojca. To historia ojca trenera tenisa i jego dorastającej córki, która ma za zadanie realizować jego niespełnione ambicje.

W marcu obejrzymy również film, który powstał na podstawie bestsellerowej powieści Joanny Bator. Film "Ciemno, prawie noc" w reżyserii Borysa Lankosza to historia dziennikarki Alicji Tabor, która po latach wraca do rodzinnego miasta, aby napisać reportaż o tajemniczych zaginięciach dzieci. W tej roli zobaczymy, wspaniałą aktorkę Magdalenę Cielecką, a partnerować jej będzie Marcin Dorociński.

Na Dzień Kobiet kobiet w kinach pojawi się komedia romantyczna „Całe szczęście”. To pełna uroku i pozytywnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W rolach głównych zobaczymy Piotra Adamczyka i Romę Gąsiorowską.

A miłośnicy najgorętszej hiszpańskiej pary: Penelope Cruz i Haviera Bardem będą mieli okazję obejrzeć ich ponownie razem na ekranie w filmie "Wszyscy wiedzą". Najnowszy film dwukrotnego laureata Oscarów Asghara Farhadiego to przejmująca opowieść o wielkiej miłości i sekretach rodzinnych. Ten film wciągnie każdego z was.

Zobaczcie nasze propozycje filmowych premier kinowych na marzec w naszej galerii.