Premiery kinowe na luty: co warto obejrzeć?

Luty zapowiada się naprawdę premierowo. Obejrzymy między innymi dramat kostiumowy z Emmą Stone i Rachel Weisz - "Faworyta" a także nominowany aż w pięciu kategoriach do Oscara film "Green Book" o niezwykłej przyjaźni, która zrodziła się pomiędzy dwoma mężczyznami.

W lutym w kinach czeka na was premiera długo wyczekiwanego przez najmłodszych widzów filmu "LEGO® PRZYGODA 2". Po pięciu latach od premiery pierwszej części bohaterowie filmu animowanego powracają na ekrany kin. Szykuje się kolejna bitwa. Kto ją poprowadzi i ustanowi porządek w świecie LEGO? Oczywiście Emmet Brickowski i Lucy. Wraz z wejściem na ekrany kin filmu "LEGO® PRZYGODA 2" w sprzedaży pojawią się nowe zestawy klocków THE LEGO® MOVIE 2™, inspirowanych filmem. Dzięki nim dzieci będą mogły w domu przeżywać na nowo fantastyczne przygody ulubionych kinowych bohaterów, odtwarzać emocjonujące sceny z dużego ekranu lub wymyślać swoje własne.

Miłośnicy komedii romantycznej "Planet Singli" po grudniowej premierze nie muszą długo czekać, ponieważ na na Walentynki w kinach kolejna część burzliwej znajomości Ani i Tomka. Tym razem staną na ślubnym kobiercu.

Które nowości kinowe na luty najbardziej was zainteresowały? W galerii znajdziecie zwiastuny i opisy premier.