Premiery kinowe kwiecień 2019: co warto obejrzeć?

W naszym comiesięcznym cyklu premier kinowych miesiąca wybrałyśmy dla was kilka propozycji, które warto obejrzeć.

W kwietniu na ekranach kin pojawi się długo wyczekiwany film z Natalie Portman - "Vox Lux". Aktorka po nagrodzonej Oscarem roli w „Czarnym łabędziu” ponownie wciela się w demona estrady i targaną sprzecznościami artystkę. Aktorce partneruje Jude Law. "Vox Lux" to hipnotyczna opowieści o życiu i karierze wielkiej gwiazdy pop. Piosenki do filmu stworzyła wspaniała wokalistka SIA.

Kolejną propozycją godną polecenia jest najnowszy film Magdaleny Łazarkiewicz - "Powrót". Reżyserka nie boi się trudnych tematów i w swoim najnowszym filmie porusza niezwykle trudny temat. „Powrót” to historia 19-letniej Uli, dziewczyny z małej miejscowości, która została wywieziona do Niemiec i zmuszona tam do prostytucji. Kiedy udaje jej się uciec i wraca do domu, spotyka się ze społecznym odrzuceniem.

Mamy też propozycje filmów animowanych, na które można wybrać się z najmłodszymi. "Manu. Bądź sobą!” to piękna i zabawna opowieść o tym, że naprawdę warto być sobą, różnice nie mają znaczenia, a wiara we własne siły może czynić cuda. W filmie głosów użyczyli: Czesław Mozil i Adam Zdrójkowski.

Zajrzyjcie do naszej galerii z premierami kinowymi i wybierzcie coś dla siebie. Miłego oglądania!