Na co wybrać się do kina w weekend?

Kino to zawsze trafiony wybór na wyjścia z przyjaciółmi, zwłaszcza, że tego lata na wielki ekran trafiają same największe kinowe hity. My nie mogłyśmy doczekać się filmu "Pavarotti" o wielkim włoskim tenorze - Luciano Pavarotti, człowieku obdarzonym wspaniałym głosem.

Reżyserem filmu jest zdobywca Oscara Ron Howard za film "Piękny umysł". W filmie zostały wykorzystane nieliczne wywiady z jego rodziną i współpracownikami i nigdy wcześniej nie publikowane materiały filmowe.

Jeśli już jesteśmy przy biografiach wielkich i sławnych w kinach można obejrzeć film "Diego" - opowieść o piłkarzu Diego Maradonie. Młody, niezwykle utalentowany chłopak zostaje ściągnięty do włoskiego klubu Napoli. Trafia w sam środek neapolitańskiego kaotła: mafijnych rozgrywek, sukcesów, uwielbienia i skandali.

Dla tych, którzy nie widzieli jeszcze najnowszego filmu Woody Allena "W deszczowy dzień w  Nowym Jorku" najwyższa pora to nadrobić, zwłaszcza, że w obsadzie filmu znalazły się same gorące nazwiska: Timothée Chalamet, Elle Fanning, Selena Gomez, Jude Law, Diego Luna i Liev Schreiber.

Na koniec mamy dla was propozycję filmu animowanego: "Wilk w owczej skórze 2". To kontynuacja pierwszej części bajki dla najmłodszych, gdzie głosów użyczyli Małgorzata Socha i Piotr Adamczyk. Ten film wciągnie niejednego młodego kinomaniaka.

Co z naszych propozycji filmowych na weekend wybierzecie dla siebie?