Premiery filmowe 2019

Rok 2018 dostarczył nam naprawdę wiele niesamowitych filmowych wrażeń. Czy w 2019 możemy liczyć na podobne? Na pewno czekają na nas świetne premiery, o których już pisałyśmy w naszym serwisie.

W styczniu chyba najgorętszą premierą będzie film "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3". który wraca do nas po 30. latach. Kiedyś bawił naszych rodziców, dzisiaj chce dotrzeć do młodszego pokolenia. Jednak na ekranie nie zabraknie aktorów sprzed lat. Zobaczymy wspaniałą Ewę Kasprzyk i Grażynę Błęcką-Kolską oraz całkowicie nowe twarze. Czy film spełni nasze oczekiwania, dowiemy się już pod koniec stycznia, kiedy "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" będzie miał swoją premierę.

Jeśli chodzi o polskie produkcje, to my nie możemy doczekać się filmu "Ciemno, prawie noc", który powstał na podstawie bestsellerowej powieści Joanny Bator. Na ekranie wspaniała Magdalena Cielecka i Marcin Dorociński. Czy dziennikarce Alicji Tabor uda się rozwikłać zagadkę morderstw?

Wytwórnia Disney nie spoczywa na laurach i każdego roku chce nam dostarczyć nowych wrażeń. Z utęsknieniem czekamy na nową wersję filmu "Król lew" oraz "Dambo". Wierzymy, że nowe produkcje nas nie zawiodą.

Wspaniały duet filmowy, czyli Penelope Cruz i Javier Bardem zagoszczą na ekranach kin w filmie "Wszyscy wiedzą". To wciągająca historia pełna tajemnic i niedopowiedzeń. Z pewnością każda z nas będzie czekała na zakończenie tego filmu, żeby dowiedzieć się finału tej historii.

Jeśli chcecie zobaczyć, jakie filmowe premiery 2019 roku dla was mamy, to koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. Na który film czekacie najbardziej?