Pozycje seksualne dla dominujących panów

Te dwanaście pozycji seksualnych umożliwia mężczyźnie dominowanie. Czasem warto poddać się ich pożądaniu, by zatracić się w silnych męskich ramionach.

Namiętne zespolenie

Partnerka leży i opiera nogi o ramiona mężczyzny. W tej pozycji seksualnej ma ona ograniczoną swobodę ruchów, więc to mężczyzna kieruje przebiegiem gry i miłosnych pchnięć.


Czuła spirala

To doskonała pozycja do tzw. szybkiego seksu. Mężczyzna podnosi kobietę i wchodzi w nią, podtrzymując ją za pośladki. Ona obejmuje go ramionami i udami. Mięśnie obojga są napięte, co nasila podniecenie.

Królewski układ

Kobieta kluczy na podłodze i opiera się na łóżku. Mężczyzna klęczy za nią. Bierna postawa kochanki wzmaga jego podniecenie. Pieści jej szyję, plecy, pośladki. Jeżeli ona lekko się uniesie, wybranek może też dotykać jej piersi.

Kochanek i dziewica


Kobieta leży na plecach i szeroko rozchyla nogi. Partner mocno wtula się w nią i wchodzi dość głęboko. Radość kochania oraz poczucie bliskości partnerów wzmacnia mocny uścisk obojga.

Głębokie zatracenie


W tej pozycji seksualnej partnerka leży na plecach i unosi biodra ku górze. Mężczyzna podtrzymuje jej pośladki, jednocześnie przyciągając ją do siebie. W takim miłosnym układzie ruchy członka silnie pobudzają ścianki pochwy, doprowadzając kobietę do ekstazy.

Zmysłowa gra


To jedna z pozycji seksualnych, w których ona rozchyla nogi, zsuwając nieco ciało z krawędzi posłania. Partner klęka przy łóżku, wnika głęboko w kochankę i mocno się do niej przytula. Choć to on w tej pozycji gra pierwsze skrzypce, ona może wykonywać ruchy biodrami i pieścić jego plecy.

Kochankowie na krawędzi


Pośladki leżącej na łóżku kobiety znajdują się na jego brzegu. Mężczyzna, klęcząc na podłodze, zakłada sobie nogi partnerki na ramiona. W tym układzie jej kobiecość otwiera się w pełni na miłosne pchnięcia.

W mocnym uścisku rąk


W tej pozycji seksualnej kobieta leży na łóżku, wyciągając ręce nad głowę. Mężczyzna silnie przytrzymuje jej dłonie jedną ręką, drugą chwyta pośladek kobiety i unosi jej biodro ku górze. Ma nad nią pełną władzę. A ona musi się poddać jego intymnej grze.

                 Jak trzcina na wietrze


Kochanka pochyla się mocno. Mężczyzna może wchodzić w nią delikatnie lub zdecydowanie. Taka konstelacja sprzyja też pieszczotom piersi, brzucha oraz łechtaczki.

W niewoli pożądania


Pozycja seksualna, w której ona leży na łóżku, opierając się o nie rękami. Kochanek klęka za nią. Wykonując zdecydowane pchnięcia, może jednocześnie pieścić całe ciało kobiety. W tej pozycji mężczyzna szybko osiąga orgazm.

Zmysłowa uległość

Ona przyciąga uda do piersi, opierając stopy na ramionach kochanka. Mężczyzna wspiera się na rękach i mocno wnika w kochankę. Ona pieści jego pośladki. Mocno przyciągając go do siebie, wzmacnia zdecydowane pchnięcia mężczyzny.

Siła miłosnej władzy


Pozycja seksualna, w której kobieta przyciąga kolana do piersi i opiera stopy o tors partnera. Praktycznie nie może wykonywać żadnych ruchów - jest całkowicie zdana na jego miłosny apetyt. Partner powinien unikać jednak mocnych uderzeń w okolicę szyjki macicy, bo sprawi kochance ból.

Zobacz także: pozycje seksualne, w których dominuje kobieta >>>

źródło: Claudia