Pozycje seksualne, które wymagają formy?

Okazuje się, że dobra forma przydaje się nie tylko podczas wizyty na siłowni czy fitnessie. Te pozycje seksualne zdecydowanie jej wymagają. Co w zamian? Niesamowite wrażenia! Spróbujcie i przekonajcie się!

Wąż namiętności

Do tej wężowej pozy łatwo przejść z pozycji "na jeźdźca". Wystarczy tylko, by kobieta powoli i stopniowo odchyliła się do tyłu. Jej głowa powinna znaleźć się między nogami partnera, a wyprostowane ręce na wysokości jego stóp. Ten splot ciał zapewnia kochance niespotykaną stymulację przedniej ściany pochwy.

Pozycje seksualne a'la węzeł

By uzyskać to zespolenie, mężczyzna wkłada nogę między uniesione uda partnerki. Dzięki temu podczas penetracji jej łechtaczka jest cały czas dotykana i pieszczona. Jeśli pchnięcia są głębokie, zostaje silnie pobudzony punkt G.

Rozkosz na stojąco

To propozycja niemal dla akrobatów - wymaga dużej sprawności fizycznej. Kochanek mocno przytrzymuje biodra i uda kobiety, a ona bardzo ostrożnie odchyla się do tyłu, aż dotknie rękami podłogi. Dla większego bezpieczeństwa można tę pozycję seksualną rozpocząć z kucek.
Twarzą w twarz

Równomierne oddalenie obu ciał i wsparcie ich na dłoniach pozwala na większą swobodę ruchów. Wykonuje je albo jedna strona, albo obie w jednakowym tempie. Ponieważ mężczyzna ma teraz łatwy dostęp do łechtaczki, może potęgować rozkosz ukochanej.

Miłosny warkocz

Ona kładzie się na plecach, a on na brzuchu - z głową zwróconą w przeciwnym kierunku. On opiera się na łokciach, ona zakłada nogi na jego plecy. Rozkosz kobiety jest niespotykana, bo stymulowane są te obszary pochwy, których nie da się pobudzić w innych pozycjach.

Kąt prosty

Jedna z pozycji seksualnych na krześle, ale inaczej - kobieta górną część ciała opiera na wyciągniętych do tyłu ramionach, a biodra powierza uściskowi mężczyzny. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu miednicy członek silnie naciska na przednią ściankę pochwy.

Pochyłe drzewo

W tej pozycji seksualnej partner klęczy i podtrzymuje rękoma pośladki oraz plecy przytulonej do siebie kochanki. Ona jedną ręką podpiera się o podłoże, a drugą obejmuje ukochanego. Ten splot zapewnia niezwykle głęboką penetrację.Pająk krzyżak

Jeśli partnerzy opadną na posłanie ze skrzyżowanymi udami, osiągną relaksującą, a jednocześnie utrzymującą podniecenie pozycję. Koliste ruchy bioder dostarczą przyjemnego uczucia ocierania, a przyciągnięcie za ręce pozwoli wrócić do bardziej aktywnych pozycji seksualnych.źródło: Claudia