czuły splot

Kobieta leży wygodnie na plecach, mężczyzna kładzie się na boku. Ona wspiera ugięte nogi na jego biodrach. W takiej pozycji przyszli rodzice mogą się namiętnie całować i pieścić swe ciała. Penetracja nie jest głęboka, nie ma więc obaw, że coś może zakłócić spokój maleństwa.

na miłosnym fotelu

Ona siedzi na kolanach mężczyzny i przytula się do niego. Ociera się pośladkami o jego biodra. Z kolei on pieści jej piersi, wewnętrzną stronę ud i plecy.

jak amazonka


Mężczyzna leży na plecach, a kobieta siedzi na jego biodrach. Dzięki temu może kontrolować tempo miłosnych ruchów oraz głębokość penetracji. On zaś może pieścić jej pośladki, piersi, a także podziwiać zaokrąglony brzuszek.

orientalne miłowanie

Kobieta siada na wyprostowanych nogach mężczyzny i lekko odchyla się do tyłu. W ten sposób może panować nad głębokością miłosnych pchnięć. On zaś pieści jej łechtaczkę.


namiętne zespolenie

Kochankowie leżą na boku. Mężczyzna przytula się do pleców kobiety. Penetracja nie jest głęboka, za to on może obsypywać pieszczotami jej kark, a także pieścić piersi, wzgórek łonowy i uda. Takie namiętne zespolenie może trwać wiele minut i być znakomitym relaksem dla obojga partnerów.

podniecające falowanie

Kobieta układa się wygodnie na brzegu łóżka, opierając stopy o podłogę. Dzięki temu może objąć udami klęczącego kochanka. On rytmicznie, ale delikatnie wsuwa się w nią, pieszcząc jej piersi oraz pośladki. W tej pozycji zarówno mężczyzna, jak i jego partnerka mają wpływ na rytm oraz głębokość miłosnych ruchów.

źródło: Claudia