strusi ogon

W tej pozycji trudno wytrzymać kobiecie przez dłuższy czas, bo tylko jej głowa i górna część pleców opierają się o łóżko. Mężczyzna, trzymając partnerkę za pośladki, przysuwa i odsuwa ją od siebie. Sama rozkosz!

Zobacz też: Trendy randkowe 2021 - jak będziemy randkować w tym roku?
 

 
na żabę


Leżąca na plecach kobieta zgina nogi i przysuwa pięty do pośladków. Wybranek siada blisko, obejmując ją nogami. Opiera się pachami o jej kolana i przytrzymuje ją za ramiona, by w momencie orgazmu przyciągnąć mocniej do siebie
 

oplataniec z uniesieniem

Kobieta, leżąc na plecach, przytrzymuje się wezgłowia; mężczyzna klęka między jej nogami, unosi jej uda, a łydki opiera o swoje biodra. Części intymne kochanków ściśle do siebie przylegają, co potęguje rozkosz.
 

łuk tęczy


Podczas gdy partnerka leży na boku, kochanek obejmuje udami jedną z jej nóg; drugą opiera sobie o ramię. Mężczyzna, zamiast sam wykonywać ruchy, przyciąga i odpycha kobietę.

oplataniec z podpórką


Mężczyzna "wchodzi" w kobietę, która stopy opiera na jego pośladkach. Pod lędźwiami kochanki powinna znajdować się poduszka, która sprawi, że wejście do pochwy będzie ułatwione.
 

rozchylony kwiat


To jedna z odmian pozycji klasycznej, ale tu stopy partnerki są oparte o podłoże. Ta stabilna "podpórka" pozwala kobiecie bardziej wypchnąć biodra do przodu, zwiększając przy tym wspólną rozkosz.

Zobacz także:


 

uwodzicielski szejk


Partnerka klęka, opierając się na przedramionach. Kochanek zbliża się od tyłu, kładzie ręce na jej ramionach i wsuwa penis w srom, który w tym ułożeniu jest najbardziej wyeksponowany.
 

 
 
z nogami w powietrzu


Kochanek unosi złączone nogi kobiety do góry i obejmuje jej pupą udami. To pozycja przydatna po porodzie (gdy pochwa jest rozciągnięta) - ściągnięte nogi pozwalają mocniej objąć penis.

 

 

 

źródło: Claudia