BeSymbio Baby to linia stworzona w trosce o najmłodszych. Każdego dnia dbasz o swoją pociechę najlepiej jak tylko potrafisz. Teraz możesz zadbać także o bezpieczeństwo swojego dziecka chroniąc go przed bakteriami znajdującymi się na przedmiotach codziennego użytku. Dzięki naturalnym roślinnym składnikom aktywnym zadbasz o higienę zabawek, akcesoriów dziecięcych i wszelkich powierzchni, z którymi maluch ma styczność, nie martwiąc się, że jego delikatna skóra zetknie się ze szkodliwym detergentem. W skład produktów BeSymbio Baby wchodzi między innymi ekstrakt z pestek grejpfruta zawierający bioflawonidy i polifenole o silnym działaniu przeciwbakteryjnym, hamuje rozwój szerokiej gamy bakterii, grzybów i pierwotniaków, czy olejek z drzewa herbacianego Melaleuca – najsilniejszy znany ludzkości naturalny środek antyseptyczny. Dzięki tym substancjom, zabawki, krzesełko czy przewijak Twojego Maluszka pozostaną higienicznie czyste. Nie musisz już obawiać się, że na ich powierzchni rozwiną się niechciane bakterie czy grzyby. Enzymy cukru trzcinowego skutecznie zneutralizują nieprzyjemne zapachy. Prebiotyk z cykorii pomoże przywrócić naturalną mikroflorę skóry, wzmacnia barierę ochronną oraz zapobiega alergiom i podrażnieniom. Naturalny skład produktów BeSymbio sprawia, że dziecko może mieć bezpośredni kontakt z czyszczoną powierzchnią od razu po jej czyszczeniu.

Mottem przewodnim BeSymbio jest hasło #MyjemyRoślinami. Skład produktów to średnio 99% naturalnych roślinnych składników. Nie znajdziesz tam chemicznych dodatków, wybielaczy, oraz barwników. Zapach BeSymbio pochodzi z naturalnych ekstraktów roślinnych, które nie są w żaden sposób wzmacniane. Dzięki temu nie drażnią wrażliwego noska małego człowieka. BeSymbio myje naturalnie, tworząc w pełni biodegradowalne receptury oparte na aktywnych składnikach roślinnych, które z powodzeniem wyczyszczą i pozbawią bakterii niemal wszystkie powierzchnie w Twoim domu.

Etykiety produktów zostały zaprojektowane przez młodego zdolnego polskiego grafika Tymka Jezierskiego, który czuwał nad estetyczną stroną BeSymbio. Stworzone przez niego grafiki odzwierciedlają naturalne walory produktów. Dzięki temu estetyka Twojego domu nie zostanie zachwiana.

BeSymbio Baby to naturalna skoncentrowana czystość zamknięta w szklanych butelkach bez sztucznych zapachów i barwników. Rozpocznij ekologiczną przygodę i pozwól dziecku odkrywać świat bez obaw o jego zdrowie!