Ty i seks

54% mężczyzn myśli o seksie minimum raz dziennie - wynika z badań Uniwersytetu Chicago. Wystarczy (nie)winny impuls, by organizm zaczął produkować więcej testosteronu, a libido podskoczyło. Wniosek? Niegrzeczny SMS może wywołać lawinę emocji i zaprowadzić was prosto na szczyt.

40% mężczyzn, a więc - według badań Instytutu Kinseya - dwukrotnie więcej niż w przypadku kobiet, woli, żeby gra miłosna odbywała się przy zapalonym świetle.

Mężczyźni mają tyle samo zakończeń nerwowych w sutkach, co kobiety, więc łatwo wyobrazić sobie, że jest to dla nich równie erogenna strefa.

Długi palec serdeczny może być świadectwem wyższego niż przeciętny apetytu seksualnego. Kanadyjscy naukowcy odkryli niedawno, że mężczyźni, których serdeczny palec jest dłuższy niż wskazujący, mają wyższy poziom testosteronu.

POZNAJ NAGĄ PRAWDĘ

Nie musisz być wróżką, żeby z męskiej dłoni wyczytać, jak często będziecie uprawiać seks. Wystarczy, że jesteś naszą czytelniczką, że zerkniesz na jego palec serdeczny... z erotyczną mapą Glamour.

Przeciętny penis ma około 5-6 cm w stanie spoczynku i 11-17 cm podczas erekcji. Ale uwaga, pozory mogą mylić, bo rozmiary członka w zwisie i wzwodzie są od siebie niezależne. (PS. Tak, on kurczy się, gdy jest mu zimno).

41% mężczyzn przyznaje, że mieli problemy z użyciem kondomu - najczęściej pękał, przeciekał lub zsuwał się. Przyczyna? Źle dobrany rozmiar. Jeśli więc twój kochany mężczyzna jest gorzej lub lepiej wyposażony niż przeciętny facet, dopilnujcie, by kondom był na miarę jego możliwości.

Co podnieca mężczyzn?

"Jeśli 54% facetów myśli o seksie, to co robi ta druga połowa? Ja myślę o seksie raz dziennie, jeśli nie więcej! Pomijając oczywistą sferę erogenną, mężczyźni lubią być całowani w usta, uszy i kark. Ja stawiam na szyję!" Arek Poważyński, 27 lat, przedsiębiorca

"Powszechna opinia jest taka, że faceci są gruboskórni i nie mają żadnych czułych punktów oprócz jednego. To nieprawda! Ja jestem bardzo wrażliwy na dotyk i mam czułe plecy - uwielbiam być tam biczowany." Rafał Smoliński, 23 lata, barman

TOP 10 LISTA RZECZY, KTÓRYCH ONI NIE LUBIĄ W ŁÓŻKU

1. Brak higieny osobistej u partnerki.
2. Zero entuzjazmu.
3. Niewydepilowane okolice bikini.
4. Nuuudaaa.
5. Twoja gadatliwość, kiedy mówisz i mówisz i nie możesz skończyć.
6. Nadmierna pewność siebie i swojego ciała.
7. Niechęć do dawania seksu oralnego.
8. Kobiety zachowujące się zbyt cicho...
9. ...a także kobiety zachowujące się zbyt głośno.
10. Niekończące się przytulanie po seksie.