Królowa muzyki pop, Madonna doczekała się wreszcie swojej biografii filmowej? Nie wiadamo jeszcze zbyt dużo na ten temat, ale Universal Studios oficjalnie zakupiło prawa do scenariusza Elyse Hollander, który opisuje wczesne lata gwiazdy w przemyśle muzycznym. Film będzie opowiadał podobno, przede wszystkim o wczesnej karierze Madonny, jej pierwszym debiutanckim albumie oraz powstawaniu takich hitów jak: "Holiday" i "Lucky Star". Przynajmniej takie są pogłoski. Obraz ma być również historią o tym, jak młoda artystka zmaga się z popularnością, jak do niej dorasta, dojrzewa i z jakimi boryka się problemami. To czas kiedy Madonna zaskakiwała i szokowała. Jesteśmy bardzo ciekawi, jaka aktorka zostanie wybrana do tej roli. Niektórzy uważają, że w rolę Madonny może wcielić się jej córka Lourdes Leon, która nie tylko bardzo przypomina mamę, ale również jest w zbliżonym wieku. Fani mają nadzieję, że biografia Madonny będzie opowiadać również o romansach artystki i godnie pokazywać jej wyrazistą osobowość oraz szalone stylizacje, które przez wiele lat wpływały na charakter sceniczny wielu późniejszych wokalistek. Tytuł projektu nie jest jeszcze w 100% znany, ale prawdopodobnie będzie nazywał się „Blond Ambition".

Współudział w projekcie zadeklarowało już kilku znanych producentów, takich jak Michael De Luca (poprzednio pracujący nad filmem „Pięćdziesiąt twarzy Greya"), Brett Ratner z RatPac Entertainment i John Zaozirny z Bellevue Productions.

Madonna odniosła się bardzo szybko do tematu planowanej biografii na swoim profilu na Twitterze! Będzie biografia czy nie? Może Madonna sama ją wyreżyseruje?

Madonna jak zawsze kontrowersyjna, trzyma swoich fanów w niepewności. Na swoim profilu na Twitterze czyta scenariusz i krytykuje. Wygląda jakby nie była do końca zachwycona pomysłem, który promowany jest w mediach.

„Nikt nie wie tego, co ja wiem i co widziałam. Tylko ja mogę opowiedzieć swoją historię. Każdy, kto będzie próbował jest szarlatanem i głupcem, który szuka natychmiastowego uznania bez wykonywania żadnej pracy. To choroba naszego społeczeństwa"

Pamiętacie Madonnę z tamtych czasów?