Powstanie film o Beacie Kozidrak

Beata Kozidrak za pośrednictwem swojego Instagrama poinformowała, że powstanie film o jej życiu. Ma przedstawiać początki kariery gwiazdy. To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów wokalistki Bajm. Piosenkarka znana jest z takich hitów jak „Myśli i słowa”, „Co mi Panie dasz”, „Biała Armia” czy „Żal mi tamtych nocy i dni”.

Myślę, że moje barwne życie w ciekawy sposób można pokazać na ekranie! Będę wspierać twórców filmu, żeby powstał interesujący, piękny i mądry obraz, w którym będzie dużo muzyki. To się dzieje naprawdę. Jestem bardzo podekscytowana!!! Trzymajcie kciuki. - napisała Beata Kozidrak na profilu społecznościowym

Film o Beacie Kozidrak: znamy szczegóły

Film opowiadać będzie o życiu Beaty Kozidrak. Reżyserem produkcji jest Piotr Domalewski, który może pochwalić się takimi filmami jak wielokrotnie nagradza „Cicha noc” oraz „60 kilo niczego”. Producentem filmu są Leszek Bodziak i Aneta Hickinbotham ze studia Aurum Film Production. Aurum Film było odpowiedzialne za powstanie filmów „Ostatnia rodzina” i hitu Jana Komasy „Boże ciało”, które walczyło podczas Oskarów 2020 o nagrodę za najlepszy film nieanglojęzyczny. 

Zdjęcia do filmu jeszcze się nie rozpoczęły. Nie wiadomo także, kto odpowiedzialny będzie za napisanie scenariusza. Pewne jest jedno - film będzie wielkim przebojem.

Przeczytaj również: Świetny film Beaty Kozidrak w ramach #Hot16Challange2

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beata Kozidrak (@beatakozidrak) Paź 2, 2020 o 2:39 PDT

Przeczytaj także:  Jak zmieniła się Beata Kozidrak?