Młodość naturalnie

Jeżeli dostrzegasz pierwsze oznaki starzenia się twarzy, wypróbuj preparat RADIESSE, stosowany m.in. przez warszawską klinikę Time Clinic. W odróżnieniu od klasycznych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, główny składnik RADIESSE to hydroksyapatyt wapnia, którego mikrocząsteczki występują naturalnie w organizmie. Natychmiastowo redukuje on zmarszczki i podnosi skórę, a efekt utrzymuje się co najmniej przez rok. (www.timeclinic.pl, www.radiesse.pl)

Time Clinic, dr Małgorzata Żak, dr Anna Piwek, dr Cezary Pszenny


Wiosna na ustach

Nie wszystkie kobiety są obdarzone przez naturę pełnymi ustami, a co gorsza, wraz
z upływem czasu, wargi tracą swą jędrność. Problem rozwiąże wizyta w gabinecie
dr. Ignaciuka w Warszawie, który oferuje swoim klientkom wypełnianie ust kwasem hialuronowym. Zabieg nie tylko powiększa usta, ale również głęboko nawilża i wzmacnia. (
www.drignaciuk.pl)


Zobacz także:

Gabinet medycyny estetycznej dr Andrzej Ignaciuk


3D nie tylko w kinie

Pewne zabiegi najlepiej wykonać wczesną wiosną, by zdążyć przed latem, kiedy skóra wystawiona jest na silne działanie słońca. Dlatego jeśli marzysz o wymodelowaniu sylwetki, już teraz skorzystaj z metody laserowej redukcji tkanki tłuszczowej SlimLipo 3D, stosowanej przez gabinet dr. Witwickiego. W odróżnieniu od tradycyjnej liposukcji, cechuje ją nieznaczna inwazyjność, a więc i szybsza rekonwalescencja. Efekt ujędrnienia i wygładzenia skóry gwarantowany. (www.drwitwicki.pl) 


Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Tadeusz Witwicki


Intymnie o pięknie

Narządy intymne warto traktować z taką samą troską jak inne części ciała. W warszawskiej klinice MEDIFEM można skorzystać z zabiegów kosmetoginekologii, które nie tylko wpływają na wygląd narządów intymnych, ale znacząco poprawiają komfort życia seksualnego.
Na typowe problemy z poporodowym „luzem” w pochwie pomoże waginoplastyka, metoda mająca na celu poprawę elastyczności okolic intymnych. Natomiast ze zbyt dużymi wargami sromowymi, których przerost skutecznie potrafi uprzykrzać najprostsze czynności, upora się labioplastyka, popularny zbieg polegający na ich zmniejszeniu. (www.medifem.pl)Medifem – Klinika Medifem, dr Andrzej Barwijuk