Zastanawiałaś się kiedyś, ile czasu zajmuje Ci przygotowywanie codziennie posiłków? Miałaś chwile słabości, gdy po powrocie z pracy brakowało Ci już energii, by zrobić sobie i rodzinie obiad? Na szczęście technologie idą z duchem czasu i zadbają o Twój żołądek, relaks i dobre samopoczucie! Taką możliwość dają platformy internetowe zamawiania jedzenia online. Jedną z nich jest PizzaPortal.pl, która stała się polskim liderem w zamawianiu posiłków online.

Zamówienia jedzenia przez PizzaPortal.pl składać można na dwa sposoby: stronę www albo aplikacje mobilne na telefon z systemem Android i iOS. Druga opcja daje możliwość wyboru restauracji i dań w dowolnym miejscu – w parku podczas spaceru, na uczelni czy w tramwaju. Aplikacja mobilna PizzaPortal to także doskonałe rozwiązanie, gdy przebywamy w nieznanym mieście i chcemy zjeść coś smacznego. Wystarczy podać miasto i ulicę, gdzie się znajdujemy, a ukaże się lista restauracji, które dowiozą posiłek w wybrane miejsce. Można też wybrać ulubioną kuchnię czy rodzaj potraw – daje to łatwiejszą segregację ulubionej kuchni. Wskazówki na temat, jak w praktyce działa PizzaPortal zobaczyć można m.in. na kanale YouTube.

Najnowsze technologie starają się w jak najlepszy i wygodny sposób ułatwić nam codzienne życie i sprawy – przez aplikacje mobilne można m.in. dokonywać przelewów, rezerwacji w kinie czy teatrze, jak również robić zakupy czy właśnie zamawiać jedzenie do domu.

Dzięki zamawianiu jedzenia online przez aplikacje mobilne, w szybki i wygodny sposób zamówić można jedzenie z rozmaitych kuchni świata. Nie trzeba osobiście odwiedzać wszystkich restauracji, by posmakować dań kuchni orientalnej, włoskiej, meksykańskiej, bułgarskiej czy wielu innych. Teraz wszystkie smaki mogą trafić do Ciebie!