Prezenty na święta dla fanki mody i trendów

Nowinki ze świata mody ma w jednym palcu, marzy jej się nowy zegarek, modna, minimalistyczna, ale błyszcząca biżuteria, a o oryginalnych albumach fotograficznych, plakatach czy nowej mini kolekcji znanego projektanta mówi średnio co drugi dzień? To znak, że macie do czynienia z prawdziwą fanką trendów w modzie. Ta dziewczyna przykuwa spojrzenia, zawsze ma w zanadrzu ciekawą modową historię i często to właśnie ją podziwiają koleżanki, pytając o pochodzenie przedmiotów, którymi się otacza. Potrafi doradzić, szybko sprawdza okazje i sama zawsze trafia z prezentami dla bliskich. Fance trendów ciężko wybrać odpowiedni prezent na święta 2019, dlatego warto przyjrzeć się naszym redakcyjnym podpowiedziom. 

Świąteczny prezent trendy 2019

W trendach biżuteryjnych np. w kolekcji Tous Nocturne znajdziemy błysk, elementy złotych gwiazdek i perełki, ale nadal w bardzo subtelnym wydaniu (dokładnie takie teraz obowiązują w modzie tendencje), w kolekcjach polskich marek z kolei zwracamy uwagę na eko materiały (to już nawet nie trend - to styl życia!). Szukając prezentu dla trendsetterki można też pokusić się o przejrzenie limitowanych kolekcji znanych marek - istnieje duża szansa, że znajdziemy rzecz absolutnie wyjątkową i w pojedynczych egzemplarzach. 

Sztuka i dizajn też są dobrym kierunkiem w prezentach dla fanki mody - niebanalny kalendarz, zapadająca w pamięć fotografia drukowana w formie obrazu czy dodatki do domu np. świeczka o modnych zapachu patchouli - gwarantujemy satysfakcję obdarowanej.