Oryginalne prezenty z Waszymi ulubionymi zdjęciami znajdziecie na stronie http://foto.kobieta.pl/ - Zrób coś więcej ze swojego ulubionego zdjęcia!

U nas znajdziecie wyszukane prezenty na każdą okazję. W połączeniu z Waszymi zdjęciami staną się oryginalnymi i niepowtarzalnymi prezentami, które zaskoczą każdego! Mamy do wyboru mnóstwo prezentów, które idealnie pasują na Walentynki: poduszka ze zdjęciem ukochanej osoby, poduszka ze zdjęciem w kształcie serca, kula z mini serduszkami i zdjęciem w środku, kubek ze zdjęciem, fotoksiążki i wiele innych… Zaczynając od praktycznych przedmiotów codziennego użytku, a kończąc na drobnych upominkach, z takimi pomysłami na prezent sprawisz niespodziankę rodzinie, przyjaciołom i znajomym.

Fotokartka z Twoim zdjęciem to idealna i niezapomniana Walentynka, która zaskoczy obdarowaną osobę. Wysokiej jakości drukowane, składane kartki możecie zaprojektować dokładnie według własnego pomysłu. W połączeniu z atrakcyjnymi szablonami oraz zdjęciami, Wasze fotokartki będą szczególnie ciepło przyjęte.
Ciekawym, a zarazem przydatnym prezentem może się okazać kalendarz
z Waszych ulubionych zdjęć na rok 2011. Taki prezent możecie podarować raz w roku na przykład na Walentynki, a radość z niego jest będzie cały rok. W każdym miesiącu możecie zastosować inny pomysł na stronę. Z ulubionych zdjęć zrobicie dzieło sztuki, które możecie powiesić w domu i w pracy! Fotokalendarz, który zaprojektujecie sami, nie musi zaczynać się od stycznia – to Wy decydujecie, od którego miesiąca ma się zaczynać kalendarz ! Wasze ulubione zdjęcia zawsze obok Was w foto-kalendarzu na 2011 rok!
Prezenty z Własnymi zdjęciami na Walentynki możecie samemu zaprojektować i odebrać w każdym sklepie Rossmann w Polsce, a nawet zamówić wysyłkę prosto do domu ! Jeśli nie wiecie jak zaprojektować i zamówić swój Walentynkowy prezent, możecie zobaczyć jeden z wielu naszych video poradników, na którym pokazujemy jak krok po kroku zaprojektować i zamówić foto-produkty!

Przykładowy film, pokazujący jak zrobić swój foto-kubek: