Anders Label ubrania inspirowane latami 80.

Założycielka marki Anders, Ewelina Anders kocha lata 80. i 90., styl, popkulturę. I to widać w jej podejściu do mody. Anders Label jest niewielkie, ich kolekcje często limitowane, ale zdecydowanie warto polować na piękne bomberki czy jedwabne bluzki z falbanką.

 „She’s got the look” („Ona ma to coś”) – śpiewała o dziewczynie z lat 80. Marie Fredriksson ze szwedzkiej grupy Roxette, jednego z najpopularniejszych zespołów tamtej dekady.

Eklektyzm stylów, ciekawa gra kontrastów, wyraziste kolory oraz przyciągające uwagę desenie i faktury. Moda lat 80. czerpała garściami z poprzednich dekad, nie zatracając przy tym swojego unikalnego charakteru. Stanowiła idealną propozycję dla kobiet, które traktują modę jako doskonały sposób na wyrażenie siebie.

Ten wyjątkowy styl stał się jedną z kluczowych inspiracji Eweliny Anders, założycielki polskiej marki Anders. Zafascynowana modą poprzednich dekad projektantka postanowiła stworzyć markę w duchu modern vintage. Jej bomberki są świetną opcją na co dzień, zwłaszcza te z limitowanych tkanin.

Ubrania z kolekcji wahają się w cenach od 119 zł do 1250 zł (wyższe ceny są za limitowane ubrania).

 

GOOD MORNING #haveagoodday

Post udostępniony przez ANDERS (@anderslabel) 7 Lis, 2017 o 11:21 PST