Dla wielu z nas miejscem wypoczynku i swobody jest rodzinne gniazdko. Niestety czasami wkradają się do niego złe wibracje, które mogą popsuć atmosferę i powodować kłótnie oraz nieporozumienia między domownikami. Istnieje wiele sposobów na to, aby zablokować ich przepływ. W tym przypadku dobrze sprawdzą się babcine metody na negatywną energię z użyciem soli, lawendy oraz tymianku. Oprócz tego możesz skorzystać również z innej wielowiekowej tradycji wywodzącej się z ludowych tradycji i zwyczajów. Połóż to przy oknie, a w ten sposób troski i pech nie będą miały do ciebie dostępu. 

Zobacz także: 

 Połóż to przy oknie, by zablokować złe wibracje

Patent na pecha, który jest przekazywany z pokolenia na pokolenie, opiera się na jednym przedmiocie. Jest nim figurka biedronki. To właśnie w niej skrywają się magiczne właściwości, dzięki którym możliwe jest: 

  • zablokowanie dostępu wampirom energetycznym, 
  • ustrzeżenie się przed złym okiem, 
  • blokada złych wibracji, 
  • przywołanie dobrych myśli, 
  • odzyskanie spokoju ducha, 
  • zabezpieczenie przed negatywną energią, która zakłóca aurę. 

Jak działa ochronny talizman przy oknie?

W danych czasach symbolem szczęścia i pomyślności była biedronka, nazywana także bożą krówką. W kulturze ludowej ten mały, czerwony owad był uważany za gościa, który przybył z nieba. Dlatego też przypisywano mu ochronną moc. Samo ujrzenie biedronki miało wskazywać na dobre wieści i szczodre dary od losu. Jest to więc symbol obfitości oraz zabezpieczenia przed tym, co złe i pechowe. 

Zobacz także: 

Aby skutecznie zablokować napływ złych wibracji, wystarczy postawić małą figurkę biedronki tuż przy oknie. W ten prosty sposób uchronisz się od wszelkich negatywów. Moc zabezpieczającego talizmanu przyniesie także wewnętrzny spokój i wspomoże w podejmowaniu dobrych decyzji.