Dziewczynka z rzadkim znamieniem na twarzy

Patrząc na zdjęcia Winry widzimy uśmiechniętą i radosną małą dziewczynkę. Jej sarnie oczy i szczery uśmiech przykuwają oczy, ale jest coś jeszcze, czego nie można przeoczyć. Dziewczynka ma na twarzy znamię. Znamię jest nietypowe i zakrywa prawie połowę twarzy dziecka.

Winry ma starszego brata. On urodził się bez takiego znamienia. Kiedy Nicole Lucas Hall - mama dziewczynki zobaczyła córeczkę po porodzie nie wiedziała, jaka jest tego przyczyna. Przestraszyła się, że córka jest poważnie chora. Lekarze też do tej pory nie spotkali się z tak obszernym znamieniem na twarzy noworodka. 

Badania i konsultacje z czasem uspokoiły rodziców. Okazało się, że Winry urodziła się z rzadkim wrodzonym znamieniem melanocytowym (CMN).

Zdarza się to u jednego na 50 000 dzieci. Na szczęście lekarze zapewnili rodziców, że chociaż znamię wygląda groźnie, to nie zagraża życiu i zdrowiu dziecka.

Nicole po kilku miesiącach postanowiła, że podzieli się swoim doświadczeniem z innymi. Zaczęła wrzucać zdjęcia córeczki na swoje media społecznościowe. 

Nicole nie ukrywa, że początkowo zdjęcia córeczki budziły nieprzychylne komentarze Internautów. Również w ich otoczeniu zdarza się, że ludzie wytykają i komentują wygląd dziewczynki. Kobieta stara się tym nie przejmować, bo dla niej córka jest wyjątkowa.

Profil Nicole na Instagramie obserwuje ponad 90 tys. osób, co świadczy o tym, że ta cudowna dziewczynka i jej rodzina skradły serca ludzi.

W naszej galerii obejrzycie zdjęcia dziewczynki z rzadkim znamieniem na twarzy oraz zdjęcia z życia jej rodziny. Mając obok takich kochających rodziców i starszego brata, mała Winry na pewno wyrośnie na wspaniałą i pewną siebie kobietę.