Pole dance czyli taniec na rurze to obecnie jedna z najchętniej wybieranych form aktywności na zorganizowanych zajęciach. Pod czujnym okiem instruktorki możesz się na nich nauczyć figur jakie widziałaś wcześniej tylko na filmie! Okazuje się bowiem, że taniec na rurze wcale łatwy nie jest. Wymaga bardzo silnych rąk i nóg, a opanowanie zachwycających figur wymaga czasu i cierpliwości. Wychodzi więc na to, że striptizerki muszą być bardzo wysportowane, aby móc prezentować swoje ciała w akrobacjach na rurze.
Treningi pole dance łączą w sobie wszystkie części solidnego treningu: trening siłowy, aerobowy oraz rozciąganie. Świetnie spalają tkankę tłuszczowa, sprawiają też że ciało jest smukłe, a mięśnie pięknie się rzeźbią. W trakcie tańca nabywamy też nowych umiejętności ocierających się o gimnastykę artystyczną i akrobatykę.
Ogromną zaletą tej formy aktywności jest też fakt, że świetnie podnosi poziom własnej wartości. Czujemy się bardziej seksowne, zmysłowe i kobiece. Kto by pomyślał, że zabawa w striptizerkę potrafi tyle zdziałać. To idealny wybór dla kobiet lubiących taniec i wysiłek fizyczny. Ma też ogromny plus: możemy później zatańczyć przed swoim mężczyzną. Z pewnością będzie zachwycony.