Wczoraj wieczorem popularny polski projektant Łukasz Jemioł zaprezentował w Praskiej Drukarni w Warszawie swoją najnowszą kolekcję na bieżący, jesienny sezon. Jemioł specjalizuje się w jakościowych okryciach wierzchnich, więc takich nie mogło na wybiegu zabraknąć.

Cała oprawa pokazu miała dość teatralny charakter, z panterką jako motywem głównym całości. W pierwszych rzędach zasiadły polskie gwiazdy, które z Łukaszem Jemiołem się przyjaźnią. Nie mogło więc zabraknąć aktorki Małgosi Sochy czy jego partnerki z programu Azja Express, Hanny Lis.

Pokaz, zgodnie z oprawą, otworzyły płaszcze i sukienki w rockową panterkę, a tuż za nimi pojawiły się jesienna krata i kilka czerwonych projektów. Krótki kożuszek z futrzanymi rękawami zestawiony z czerwonym swetrem typu golf to jeden z hitów tej kolekcji. Nie wspominając o wieczorowych, półprzeźroczystych sukniach, które wymagają dużej odwagi i... idealnej sylwetki.

 

Before the show #newcollecion #lukaszjemiol #fashion #aw2017 #mood

Post udostępniony przez lukaszjemiol (@lukaszjemiol) 26 Wrz, 2017 o 11:32 PDT

To była kolekcja o wielu inspiracjach, dość eklektyczna i bardzo w stylu Łukasza Jemioła, który potrafi znaleźć równowagę między modą użytkową (na co dzień) a sukniami na wielkie wyjście. Zobaczcie zdjęcia z pokazu w naszej galerii!

JAKIE BOTKI WYBRAĆ NA JESIEŃ?