[Podcast] Bardzo Kobiecy odc. 6: Self-love i medycyna estetyczna? 

Szósty odcinek naszego podcastu poświęcony jest samoakceptacji i medycynie estetycznej - choć na pierwszy rzut oka, zestawienie tych słów może brzmieć jak oksymoron. Gościnią redaktor prowadzącej kobieta.pl, Sandry Hajduk, jest Bogna Sworowska - supermodelka, która po przerwie wróciła przed obiektywy w wieku 54 lat. Partnerem odcinka jest Croma Pharma.

Bogna opowiedziała nam o trudnych początkach kariery, a nawet bullyingu w szkole, bo jak się okazuje, nawet kobieta, która otrzymała tytuł Miss Polonia, walczyła niegdyś z kompleksami. 

Czy pełna akceptacja swojego wyglądu, a jednocześnie korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej się wykluczają? Bogna Sworowska, która jak sama przyznaje, jest wielką fanką zabiegów gabinetowych, chce odczarować to przekonanie:

Umiar, umiar i jeszcze raz umiar, jak to mówi moje guru, dr Marcin Ambroziak - zaczyna Bogna Sworowska. 

Preparat Juvenus na przykład, podawany przez profesjonalistę, nie zmienia wyglądu, proporcji, czy kształtu twarzy - wyglądamy tak, jak wyglądałyśmy, tylko znacznie lepiej - przekonuje modelka. 

Jak zacząć przygodę z medycyną estetyczną, czym kierować się przy wyborze odpowiedniej kliniki i czym tak naprawdę jest ten najważniejszy „błysk w oku”? Posłuchajcie całej rozmowy:

Artykuł powstał we współpracy z marką Croma Pharma.