Kiedy szczęśliwe wieści o powiększeniu rodziny rozchodzą się wśród bliskich, jest to zazwyczaj okazja do świętowania i celebrowania nadchodzących chwil z nowym członkiem rodziny. Stary przesąd głosi, że jeśli życzysz parze potomstwa, podaruj im w prezencie pewien drogocenny przedmiot. Ukryta w nim moc posiada zdolność do przyciągania dobrej energii i sprawia, że marzenia znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości

Podaruj to w prezencie, a rodzina szybko się powiększy

Jeśli masz w rodzinie bądź wśród bliskich znajomych parę, która stara się o dziecko, przy najbliższej okazji podaruj im niezwykle drogocenny przedmiot. Jest nim figurka słonia z trąbą podniesioną do góry. Ta mała porcelanowa ozdoba kryje w sobie właściwości magiczne. To zwiastun radosnych wieści. W wielu kulturach i tradycjach to właśnie to zwierzę jest uznawane za symbol pomyślności. Na przykład w Indiach ten majestatyczny i największy lądowy ssak jest kojarzony z dobrobytem oraz mądrością i dostojeństwem. 

Zobacz także: 

Figurka słonia z trąbą uniesioną ku górze jest traktowana jako amulet, który ochrania przed złymi urokami, ale również przynosi szczęście rodzinne i wróży odmianę losu na lesze. Jeżeli chcesz sprawić komuś prezent z przesłaniem, wybierz słonia z porcelany. Jego moc objawia się w następujący sposób: 

  • umacnia więź pomiędzy dwoma osobami, 
  • sprzyja bliskim relacjom, 
  • otacza opieką rodzinę i pomaga w jej powiększaniu.

Jakie prezenty przynoszą szczęście rodzinne?

Słonik na szczęście jest jednym z wielu przedmiotów, w których zaklęta jest dobra wróżba. Jeśli chcesz wyrazić swoje dobre odczucia i sprawić, aby osoby obdarowane cieszyły się rodzinną i ciepłą atmosferą, możesz sięgnąć także po inne atrybuty. Jednym z nich są "uszy Szreka", czyli długowieczna roślina o nazwie grubosz. Według specjalistów zajmujących się magią roślin to właśnie ten kwiat o specyficznym wyglądzie wzmaga energię pieniężną i przyciąga do domu wszelką obfitość. Odeprzeć działanie złych wibracji i napełnić domostwo miłością  pomaga również "kwiat flaminga", czyli dobrze znane anturium. 

Zobacz także: 

Zobacz także: