Nie rób tego przed pełnią księżyca

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z mocy rytuałów. Dzięki magii można sobie zapewnić pieniądze, miłość i wszelką pomyślność. Niestety, jeśli będziemy praktykować magię w złym momencie, to nieświadomie możemy ściągnąć na siebie nieszczęście. Co gorzej, moc księżyca może pokrzyżować nam plany i efekt będzie zupełnie inny od zamierzonego. Na nic szczere intencje. Energia księżyca będzie silniejsza od wysyłanych przez ciebie wibracji i to ona będzie miała w tej sprawie ostateczne słowo. Stąd też pojawiają się informacje i nieskuteczności magii. A prawda jest zupełnie inna. To nie magia jest nieskuteczna, a rytuały, zaklęcia i inne praktyki nie zostały wykonane w sprzyjających okolicznościach.  Dlatego też pod żadnym pozorem nie wykonuj intencji i zaklęć na miłość na  3 dni przed pełnią. To jest najbardziej niebezpieczny czas, który nie sprzyja miłości.

Przeczytaj koniecznie, a nie pożałujesz: 

Co, jeśli już to zrobiłam przed pełnią księżyca?

Niestety, w życiu się różnie układa i czasem nawet przez przypadek można popełnić błąd. Jeśli wykonałaś rytuał na miłość lub wypowiedziałaś miłosne zaklęcie przed pełnią księżyca, magia nie będzie skuteczna. Co gorzej, może się okazać, że  twój wybranek serca, zamiast zakochać się w tobie, będzie okazywał ci obojętność. W najgorszym wypadku staniesz się dla ukochanego niewidoczna, a jedyne uczucia, do jakich będzie zdolny to chłodna przyjaźń. Czy warto tak ryzykować? Nie sądzę. Natomiast jeśli tak już się wydarzyło, rozwiązanie jest proste. Nie możesz cofnąć czasu, ale masz wpływ na swoje intencje. Wystarczy, że zmienisz im nadany wcześniej sens lub przesuniesz ich działanie w czasie.

  1. Zamknij się w spokojnym i ustronnym miejscy, tak aby nikt ci nie przeszkadzał.
  2. Oczyść myśli i nastaw się pozytywnie.
  3. Postaraj się odtworzyć sobie słowo po słowie wykonywany rytuał.
  4. Tam, gdzie możliwe, dodaj w myślach słowa: niech się spełni po pełni księżyca.
  5. Gdy na nowo wykonasz w myślach rytuał, jego działanie zostanie przesunięte.

Co ważne, im szybciej wykonasz przesunięcie w czasie, tym masz większą szansę na miłość. Im dłużej wyrzucona przez ciebie energia będzie miała kontakt ze zwiększającym się księżycem, tym twoja szansa na miłość maleje. Jeśli odczarowanie i przesunięcie w czasie nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, koniecznie wykonaj rytuał miłosny 3 dni po nowiu.