Niemal każdego dnia zdarza nam się kroić chleb. To prozaiczna czynność, która wydawać się może, że nie jest skomplikowana. W rzeczywistości jednak powinniśmy uważać na to, w jaki sposób odcinamy kolejne kromki, ponieważ inaczej możemy zesłać na siebie pecha. Jesteś ciekaw, co robisz nie tak? Pod żadnym pozorem nie krój chleba w ten sposób, bo ściągniesz nieszczęście na swój dom. 

Tak nie wolno kroić chleba

Gdy chleb jest świeży, często odcinamy od niego piętki, uznając je wówczas za najlepsze. Chwila przyjemności z jedzenia jest jednak niczym, biorąc pod uwagę nieszczęście, jakie możemy wówczas na siebie zesłać. Chleb może przynieść pecha nam i naszym domownikom, jeżeli źle go pokroimy. 

Zobacz także: 

Odkrajanie obu piętek od chleba to duży błąd. Gdy zostawimy dziury z dwóch stron pieczywa, wówczas ryzykujemy, że w naszym domu zalęgną się... złe duchy. Jeżeli chcesz tego uniknąć, krój chleb zawsze w jednym kierunku. Zobacz, o co dokładnie chodzi. 

Jak kroić chleb, żeby nie ściągnąć na siebie pecha? 

Gdy odkroicie obie piętki od chleba, wówczas stworzycie tunel, którymi mogą przejść duchy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wówczas zła energia zalęgnie się w waszym domu, utrudniając wam codzienne funkcjonowanie.

Dlatego też, krojąc chleb, pamiętajcie o tym, żeby odkroić wyłącznie jedną piętkę, a następnie odcinać kolejne kromki, aż do drugiej piętki, która kończy pieczywo.

A wy jak kroicie chleb? Lubicie od razu odcinać świeże piętki i je zjadać? Dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także:

Zobacz także: