To tu o urodę dba się używając drogocennych kamieni. Tutaj eksperci Art SPA dobierają autorskie rytuały pielęgnacyjne i luksusowe zabiegi na twarz i ciało. Tu wreszcie czekają cudowne sauny, piękne tereny na spacery i fantastyczna kuchnia. Możesz wyrwać się sama, z przyjaciółkami, a także z partnerem - zachwyci go lokalne Muzeum Motoryzacji i zabiegi przeznaczone dla par.

Czterogwiazdkowy Zamek Topacz Resort & Art Spa położony na posesji o powierzchni 50 hektarów z ogrodem i stawem. Art SPA z krytym basenem, sauną suchą i parową oraz 5 salonami spa oferuje niezwykłe, spersonalizowane zabiegi kosmetykami marki Gemology, które jako pierwsze na świecie mają w składzie kamienie szlachetne i półszlachetne: diament, rubin czy szafir. Dzięki nim poczujesz się jak gwiazda. To właśnie kamieni szlachetnych używały w rytuałach pielęgnacyjnych Marlena Dietrich i Coco Chanel.

Gemology jest bardzo ciekawą marką, pionierem w dziedzinie oligoterapii skóry. Kosmetyki te dostarczają skórze cennych pierwiastków śladowych, niezbędnych do jej prawidłowego funkcjonowania, ochrony i regeneracji. Owe oligoelementy pozyskuje się z najczystszego i najbardziej skoncentrowanego źródła – kamieni szlachetnych i półszlachetnych takich jak szafir, rubiny a także ametyst. Marka daje jednak jeszcze więcej, łączy je z peptydami, kwasem hialuronowym i witaminami. Taki koktajl nawilża, odżywia i pięknie regeneruje skórę. Wszystkie zabiegi w Art SPA mają rytualny, zmysłowy charakter: połączone są z masażem twarzy i ciała kamieniami szlachetnymi i półszlachetnym.

Aby zabiegi były najlepsze dla twojej skóry i odpowiadały na jej potrzeby, kosmetolodzy i fizjoterapeuci dobierają je indywidualnie. Dodatkowo, na koniec wyjazdu można nabyć niemal wszystkie produkty wykorzystywane podczas zbiegów w wersji do detalicznej, by przedłużyć doświadczenie spa i zapewnić pielęgnację domową.

Zobacz także:

Art Spa to także oaza relaksu dla par. Możecie wybrać przyjemny rytuał Authentic Jazz (seans w Łaźni Mineralnej i masaż ciała) albo Swing dla Dwojga (aromatyczna kąpiel i masaż ciała). W parze, lub z koleżankami, możecie znaleźć relaks we wspomnianej butikowej strefie z saunami i zewnętrznym jacuzzi. Kameralne zajęcia jogi zrelaksują wasz umysł i ciało. Energii dodadzą chwile na kajakach, strzelnicy golfowej lub kortach tenisowych. A to wszystko w otoczeniu dzieł sztuki i dzieł… natury.

Więcej na zamektopacz.pl